خبرهای مهم

آیفون ۱۵ پرو مکس از دوربین پریسکوپی ۴ دلاری استفاده خواهد کرد

مینگ-چی کو، تحلیلگر مشهور محصولات اپل، در جدیدترین گزارش خود نوشته که در بین گوشی‌های سری آیفون ۱۵، فقط مدل پرو مکس از دوربین پریسکوپی بهره می‌برد و اپل برای تامین ماژول این دوربین با شرکت Largan به توافق رسیده است

بیشتر از این خبر

چت‌بات مایکروسافت بینگ میزبان تبلیغات شد

زومیت/ مایکروسافت اعلام کرده است که چت‌بات بینگ ازاین‌پس متن‌های تبلیغاتی در پاسخ‌هایش می‌گنجاند.  همانطور که می‌شد انتظار داشت، مایکروسافت سرانجام محتوای تبلیغاتی به چت‌بات بینگ اضافه کرده است.

بیشتر از این خبر

افتخاری جدید برای شیائومی: بدترین و غیرقابل اعتمادترین گوشی ساز جهان!

گجت نیوز/ مطلب پیش رو در وبسایت "گجت نیوز" منتشر شده است و بازنشر آن توسط آخرین خبر به معنای تایید یا نقض آن نمی باشد. .

بیشتر از این خبر

آیا واقعا آیفون‌ها از گوشی‌های اندرویدی ارزشمندتر هستند؟

گجت نیوز/ آیا آیفون های اپل واقعا محصولاتی ارزشمندتر از گوشی های اندرویدی هستند؟ امروز سعی داریم با مقایسه برخی ویژگی‌های این گوشی ها پاسخ این پرسش را پیدا کنیم.  بر اساس نتایج جدیدترین تحقیقات موسسه BankMyCell آیفون ها در مقایسه با گوشی های اندرویدی محصولاتی ارزشمندتر به شمار می‌روند!دلیل این اتفاق آن است که در سال‌های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ میزان افت ارزش گوشی های مجهز به اندروید بسیار بالاتر از آیفون های اپل بوده است.

بیشتر از این خبر

سونامی افزایش قیمت خودرو در راه است

معاون وزارت صمت اعلام کرد تا پایان فروردین ماه قیمت کارخانه‌ای خودرو اعلام خواهد شد. در همین راستا کارشناسان بر این باورند یک سونامی افزایش قیمت خودرو در راه خواهد بود.

بیشتر از این خبر
پرونده موضوعی اندروید

مطالعه پرونده اندروید

پرونده موضوعی گوشی آیفون

مطالعه پرونده گوشی آیفون

پرونده موضوعی جام جهانی

مطالعه پرونده جام جهانی

پرونده موضوعی اینستاگرام

مطالعه پرونده اینستاگرام