1401\06\01 16:54:12


آخرین وضعیت ۲ مصدوم صنعت نفت آبادان

تسنیم/ کاپیتان تیم فوتبال صنعت ‌نفت آبادان برای همراهی تیمش در هفته سوم مسابقات لیگ برتر وضعیت مبهمی دارد. غیبت طالب ریکانی در دو بازی ابتدایی لیگ برتر باعث شد تا شایعاتی درباره اختلاف کاپیتان صنعت ‌نفت با باشگاه مطرح شود، ولی این بازیکن در تمری

کاپیتان تیم فوتبال صنعت ‌نفت آبادان برای همراهی تیمش در هفته سوم مسابقات لیگ برتر وضعیت مبهمی دارد.غیبت طالب ریکانی در دو بازی ابتدایی لیگ برتر باعث شد تا شایعاتی درباره اختلاف کاپیتان صنعت ‌نفت با باشگاه مطرح شود، ولی این بازیکن در تمرینات زردپوشان آبادانی حضور دارد.ریکانی در برخی از آیتم‌های تمرینی تیمش شرکت می‌کند، ولی حضور این بازیکن در بازی با هوادار هنوز قطعی نیست.

قرار است کادر پزشکی و فنی صنعت نفت در مورد استفاده از این بازیکن در بازی با هوادار، روز پنجشنبه تصمیم نهایی را بگیرند.حسن بیت سعید وینگر صنعت نفت هم دیگر مصدوم این تیم است که در تمرینات حضور ندارد. این بازیکن جدا از بازی با هوادار، دیدار برابر پرسپولیس را هم از دست خواهد داد.ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید خبرهای بیشتر درباره ی صنعت نفت آبادانطالب ریکانی ۱ نفر در مورد این مطلب نظر داده اند شما چه فکر می کنید ؟ برای ارسال نظر لطفا از طریق اپلیکیشن آخرین خبر اقدام فرمایید تبلیغات خبرهای پیشنهادی. .


بازنشر از : آخرین خبر