مدیر روابط‌عمومی و رسانه باشگاه مس رفسنجان از آماده‌سازی ورزشگاه شهدای مس رفسنجان برای ورود بانوان از بازی آینده خبر داد.

1401\06\08 03:38:09


آماده‌سازی ورزشگاه مس رفسنجان برای ورود زنان

مدیر روابط‌عمومی و رسانه باشگاه مس رفسنجان از آماده‌سازی ورزشگاه شهدای مس رفسنجان برای ورود بانوان از بازی آینده خبر داد.

سید حمید موسوی  در پاسخ به این سوال که چرا برای بازی با آلومینیم برای بانوان بلیط‌فروشی نمی‌شود، گفت: امکانات ورزشگاه شهدای مس رفسنجان برای ورود بانوان هنوز آماده نیست و ورودی مستقل برای بانوان نداریم.

وی ورورد بانوان را منوط به اخذ مجوز از شورای تامین نیز دانست و توضیح داد: در حال آماده‌سازی ورزشگاه و ورودی مستقل بانوان هستیم و اقدامات و ساخت‌وساز را پس از بازی با آلومینیم اراک آغاز می‌کنیم تا ورودی جدید برای بانوان احداث شود.

هر چند البته در حال حاضر جایگاه برای بانوان داریم فقط باید کارهای ورودی را انجام دهیم.

مدیر روابط‌عمومی و رسانه باشگاه مس رفسنجان افزود: نامه‌های لازم را به شورای تامین نیز زدیم تا مجوز لازم را کسب کنیم و امیدواریم از بازی بعدی مس در رفسنجان پذیرای بانوان در ورزشگاه باشیم.

گفتنیست، مس رفسنجان در هفته چهارم رقابتهای فوتبال لیگ برتر از ساعت 19:30 روز چهارشنبه 9 شهریور در ورزشگاه شهدای مس به مصاف آلومینیم اراک می‌رود که بلیط‌فروشی برای این بازی آغاز شده و علاقه‌مندان به حضور در ورزشگاه‌ از هم‌اکنون می‌توانند با مراجعه به سایت فروش بلیت الکترونیکی مسابقات باشگاه صنعت مس رفسنجان به آدرس http://fcbelit.ir// بلیت خود را تهیه کنند.

بلیت‌فروشی صرفا به صورت آنلاین انجام می‌شود و امکان تهیه بلیت به صورت حضوری وجود ندارد و هواداران باید کارت ملی و کارت واکسن خود را در زمان مراجعه به ورزشگاه به همراه داشته باشند.

. .


بازنشر از : منبع: ايسنا


استعلام قیمت کارتن لیمینتی