1402\10\11 10:30:04


آماری که پیکان پس از ۴ سال مقابل استقلال به ثبت رساند

مهر/تیم فوتبال پیکان با وجود اینکه در مقابل استقلال تهران شکست خورد اما یک آمار خوب را از خود به جای گذاشت. تیم فوتبال پیکان نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر را با آمار یک پیروزی، ۸ تساوی و ۶ شکست به پایان رساند و در این مدت ۲ سرمربی (رسول خطیبی و رضا عنایتی) را روی نیمکت خود دید.

تیم فوتبال پیکان با وجود اینکه در مقابل استقلال تهران شکست خورد اما یک آمار خوب را از خود به جای گذاشت.تیم فوتبال پیکان نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر را با آمار یک پیروزی، ۸ تساوی و ۶ شکست به پایان رساند و در این مدت ۲ سرمربی (رسول خطیبی و رضا عنایتی) را روی نیمکت خود دید.رسول خطیبی به مدت ۱۰ هفته و رضا عنایتی به مدت ۵ هفته هدایت پیکان را عهده دار بودند که خطیبی در ۵ بازی نخست خود رو در روی نساجی، گل گهر و صنعت نفت به نتیجه تساوی رسید و مقابل سپاهان و ملوان شکست خورد تا خطیبی آمار ۳ تساوی و ۲ شکست را به ثبت برساند.پیکان تحت هدایت عنایتی نیز در ۵ بازی نخست خود، مقابل آلومینیوم و فولاد به نتیجه تساوی رسید و رو در روی تیم‌های شمس آذر، تراکتور و استقلال تهران شکست خورد و عنایتی آمار ۳ شکست ۲ تساوی را با پیکان تا به این حال ثبت کرده است.شامگاه شنبه ۹ دی تیم‌های استقلال تهران و پیکان رو در روی هم قرار گرفتند که این بازی با وجود اینکه پیکان تعداد شوت و مالکیت بیشتری نسبت به استقلال داشت اما در پایان نتیجه را واگذار کرد.

تیم تحت هدایت عنایتی با اینکه در بازی با استقلال شکست خورد، اما در ۴ سال اخیر برای اولین بار پیکان درصد مالکیت بیشتری نسبت به استقلال ثبت کرد.استقلال ۴۳ و پیکان ۵۷ درصد در این بازی مالکیت توپ را در اختیار داشتند. پیکان با این شکست ۱۱ امتیازی شد و نیم فصل اول را به پایان رساند.. .


بازنشر از : آخرین خبر