فارس/ رسانه فرانسوی از ابعاد جدید باج گیری از ستاره یوونتوس پرده برداشت. ماتیاس پوگبا بردار پل پوگبا ستاره یوونتوس هفته گذشته مدعی شد برادرش با یک جادوگر در ارتباط بوده تا مانع مو

1401\06\08 13:08:09


ابعاد جدید باج گیری از پوگبا. جادوی امباپه دروغ از آب درآمد؟

فارس/ رسانه فرانسوی از ابعاد جدید باج گیری از ستاره یوونتوس پرده برداشت. ماتیاس پوگبا بردار پل پوگبا ستاره یوونتوس هفته گذشته مدعی شد برادرش با یک جادوگر در ارتباط بوده تا مانع موفقیت کیلیان امباپه در تیم ملی فرانسه شود.

رسانه فرانسوی از ابعاد جدید باج گیری از ستاره یوونتوس پرده برداشت.ماتیاس پوگبا بردار پل پوگبا ستاره یوونتوس هفته گذشته مدعی شد برادرش با یک جادوگر در ارتباط بوده تا مانع موفقیت کیلیان امباپه در تیم ملی فرانسه شود.اما پل پوگبا بعد از این ادعاهای برادرش به پلیس مراجعه کرد و علیه برادرش به خاطر این اظهارات دروغ شکایت کرد.پوگبا به پلیس اعلام کر برادرش عضو گروه باج گیری است که چند دوست دوران کودکی اش نیز عضو این گروه تبهکار هستند.

مروارید سیاه مدعی شد بردارش 13 میلیون یورو از او باج خواسته ولی این بازیکن حاضر به پرداخت این مبلغ نشده به همین خاطر برادرش این شایعات را درباره پوگبا مطرح کرد.در جدیدترین خبر شبکه «RMC» فرانسه خبر داد مشخص شد که پل پوگبا مبلغ 100 هزار یورو را به عنوان باج به برادرش و این گروه باج گیری پرداخت کرده است.در صورت تایید شدن این مبلغ به عنوان باج می تواند این اقدام غیرقانونی پوگبا به نفعش شود تا ادعاهای مطرح شده از سوی برادرش در زمینه امباپه را تکذیب کند و به نوعی تبرئه شود.. .


بازنشر از : آخرین خبر


تولید کارتن و سفارش کارتن