1402\01\22 14:40:54


احتمال بازگشت فرشاد فرجی به ترکیب اصلی

طرفداری/ با توجه به خطر محرومیت گولسیانی و علی نعمتی در دربی، شانس فرشاد فرجی برای حضور در ترکیب اصلی بیش از پیش استفرشاد فرجی به احتمال زیاد در کرمان به ترکیب اصلی پرسپولیس باز می گردد. علی نعمتی و گولسیانی به عنوان دو مدافع ثابت ترکیب دو هفته اخیر پرسپولیس به همراه وحدت حنانوف که از قضا بین بازیکنان ذخیره در خط دفاعی و میانی، نزدیک‌ترین نفر به ارنج اصلی محسوب می شود، سه اخطاره بوده و در صورت دریافت کارت زرد مقابل مس کرمان از همراهی پرسپولیس در بازی با استقلال محروم خواهند شد.

طرفداری/ با توجه به خطر محرومیت گولسیانی و علی نعمتی در دربی، شانس فرشاد فرجی برای حضور در ترکیب اصلی بیش از پیش استفرشاد فرجی به احتمال زیاد در کرمان به ترکیب اصلی پرسپولیس باز می گردد.علی نعمتی و گولسیانی به عنوان دو مدافع ثابت ترکیب دو هفته اخیر پرسپولیس به همراه وحدت حنانوف که از قضا بین بازیکنان ذخیره در خط دفاعی و میانی، نزدیک‌ترین نفر به ارنج اصلی محسوب می شود، سه اخطاره بوده و در صورت دریافت کارت زرد مقابل مس کرمان از همراهی پرسپولیس در بازی با استقلال محروم خواهند شد.

به همین دلیل در خط دفاعی شانس حضور فرشاد فرجی بیش از پیش است.هرچند هواداران پرسپولیس هنوز اشتباه این مدافع در بازی با هوادار را فراموش نکرده‌اند و تاکید دارند اگر آن اشتباه صورت نمی گرفت و نتیجه‌ای جز شکست در آن بازی حاصل می‌شد، پرسپولیس حالا صدرنشین لیگ برتر بود.به هر روی فرجی در دو مسابقه‌ اخیر قرمزها در سال 1402، تنها 2 دقیقه در وقت‌های اضافه مقابل مس رفسنجان به میدان رفت اما با توجه به خطر محرومیت گولسیانی و علی نعمتی این شانس را دارد تا در بازی با مس به همراه پورعلی گنجی زوج مرکزی خط دفاعی پرسپولیس را تشکیل دهند. . .


بازنشر از : آخرین خبر