1402\01\10 14:05:18


استقلال به تیم مورد علاقه یامگا رسید

خبر ورزشی/ استقلال فصل گذشته در اصفهان با نتیجه ۲ بر یک از سد ذوب آهن گذشت که هر دو گل شاگردان فرهاد مجیدی را آرتور کوین یامگا به ثمر رساند. جالب اینکه بازیکن فرانسوی استقلالی‌ها در تهران هم دروازه حریف را باز کرد و می‌توان گفت این تیم اصفهانی تیم مورد علاقه کوین یامگا محسوب می‌شود.

استقلال فصل گذشته در اصفهان با نتیجه ۲ بر یک از سد ذوب آهن گذشت که هر دو گل شاگردان فرهاد مجیدی را آرتور کوین یامگا به ثمر رساند.

جالب اینکه بازیکن فرانسوی استقلالی‌ها در تهران هم دروازه حریف را باز کرد و می‌توان گفت این تیم اصفهانی تیم مورد علاقه کوین یامگا محسوب می‌شود. بازیکنی که امیدوار است بار دیگر دروازه ذوب آهن اصفهان را باز کرده و به پیروزی تیمش کمک کند.استقلال در بازی رفت هم شاگردان مهدی تارتار را شکست داده و حالا به کسب پیروزی در این بازی خانگی و در حضور تماشاگران خودی امیدواری زیادی دارد. با توجه به استقبال نسبتا خوب از بازی‌های تیم ملی پیش بینی می‌شود هواداران استقلال هم حمایت خوبی بازی تیمشان به عمل آورند و شاگردان ساپینتو را حمایت کنند.

استقلالی‌ها  البته همچنان پیگیر حل شدن پرونده استراماچونی هستند تا تیمشان از لیگ قهرمانان آسیا حذف نشود اتفاقی که اگر رخ بدهد، برای دومین سال پیاپی کام همه هواداران استقلال را تلخ خواهد کرد.. .


بازنشر از : آخرین خبر