تسنیم/ مطابق اعلام سرپرست هیئت فوتبال استان خوزستان، تیم‌های استقلال ملاثانی و خلیج فارس ماهشهر در فصل جدید لیگ یک شرکت خواهند کرد.  وضعیت تیم استقلال ملاثانی در هفته&zw

1401\05\31 15:24:07


استقلال ملاثانی. نماینده خوزستان در لیگ دسته اول فوتبال

تسنیم/ مطابق اعلام سرپرست هیئت فوتبال استان خوزستان، تیم‌های استقلال ملاثانی و خلیج فارس ماهشهر در فصل جدید لیگ یک شرکت خواهند کرد.  وضعیت تیم استقلال ملاثانی در هفته‌های اخیر یکی از سوژه‌های اصلی فوتبال ایران بوده است.

مطابق اعلام سرپرست هیئت فوتبال استان خوزستان، تیم‌های استقلال ملاثانی و خلیج فارس ماهشهر در فصل جدید لیگ یک شرکت خواهند کرد. وضعیت تیم استقلال ملاثانی در هفته‌های اخیر یکی از سوژه‌های اصلی فوتبال ایران بوده است.

مهدی علیزاده یکی از مدعیان مالکیت امتیاز باشگاه بود که این امتیاز را به مجموعه پرسپولیس خوزستان در اهواز واگذار کرد و مدیران پرسپولیس با انتخاب عزیز فریسات به‌عنوان سرمربی، تمرینات خود را آغاز کرد.به موازات پرسپولیس خوزستان، تیم استقلال ملاثانی با مالکیت سیدسلطان حسینی امین و با سرمربیگری ابراهیم اشکش در تهران اردو زد و آماده فصل جدید لیگ دسته اول فوتبال شد.اینک با اعلام سرپرست هیئت فوتبال استان خوزستان، این امتیاز باید در شهر ملاثانی باقی بماند و تیم با مالکیت مهدی علیزاده به فعالیت خود ادامه دهد. بنابراین استقلال ملاثانی در فصل جدید لیگ یک به جای پرسپولیس خوزستان شرکت خواهد کرد.عبدالعظیم آل‌کثیر درباره این موضوع اظهار داشت: مطابق تصمیم کمیسیون ماده پنج، ادامه فعالیت تیم استقلال در ملاثانی قطعی شده و مالکیت باشگاه بر عهده علیزاده خواهد بود. شورای تأمین استان خوزستان نامه‌ای درباره ماندن امتیاز تیم در ملاثانی با نام استقلال داده و اگر امتیاز تیم هم به مجموعه دیگری واگذار شود، باید در ملاثانی به کار خود ادامه بدهد.سرپرست هیئت فوتبال استان خوزستان درباره وضعیت واگذاری امتیاز تیم دسته اولی شاهین بندرعامری به خلیج فارس ماهشهر به تسنیم گفت: در این باره با مالک باشگاه خلیج فارس در اداره کل ورزش و جوانان استان جلسه داشتیم.

این باشگاه امتیاز شاهین را خریده است، اما به مالکان خلیج فارس گفتیم فعلاً امتیاز لیگ دسته دومی باشگاه را نفروشید. درخواست خروج از استان و واگذاری سهمیه لیگ دویی خلیج فارس باید در کمیسیون ماده پنج بررسی شود.. .


بازنشر از : آخرین خبر


کارشناسی خودرو در کرج - تشخیص رنگ ماشین