1402\01\22 13:31:19


اعضای تیم ملی فوتبال زنان از سفر قطر به تهران جاماندند!

اعضای تیم ملی فوتبال بانوان کشورمان در اتفاقی عجیب از پرواز قطر به تهران جاماندند.

اعضای تیم ملی فوتبال بانوان برای برگزاری دو بازی رفت و برگشت مقابل میانمار در مرحله اول مقدماتی انتخابی المپیک راهی این کشور شدند که در مجموع با نتیجه ۲ بریک پیروز و راهی مرحله دوم شدند.

بعد از پایان این دو بازی و صعود تیم ملی اعضای تیم ملی بانوان طبق برنامه باید حدود ۵ صبح امروز به تهران می‌رسیدند، اما در اقدامی نادر وقتی اعضای تیم ملی به فرودگاه قطر رسید تا خود را برای سوار شدن هواپیما به سمت تهران آماده کند به دلیل دیر رسیدن به گیت و بسته شدن آن از پرواز جا ماندند و در نهایت با رایزنی‌های صورت گرفته ملی پوشان با یک پرواز دیگر و با تاخیر چند ساعته حدود ساعت ۱۰:۳۰ صبح امروز وارد تهران شدند. 

نکته عجیب این سفر اینجا است که ملی پوشان کشورمان از میانمار ابتدا با پروازی ۴ ساعته به مالزی رسیدند و سپس با یک پروازی دیگر در مدت زمان ۷ ساعت از مالزی راهی قطر شدند اما وقتی به فرودگاه دوحه وارد شدند متوجه شدند که گیت پروازی ۱۰ دقیقه قبل از ورود آنها بسته شده و اجازه سوار شدن به آنها داده نمی‌شود.

مشخص نیست که چرا برای چنین سفری که ملی پوشان باید ۳ پرواز را طی می کردند  بلیت‌ها به گونه‌ای تهیه شده بود که ملی پوشان بعد از رسیدن به قطر نتوانستند به موقع به گیت پرواز به سمت تهران برسند.

.

.


بازنشر از : منبع: آنا