1402\10\11 13:25:07


افتتاح پایگاه قهرمانی مجید سوزوکی و برادرش در خاوران

تسنیم/مدیرکل ورزش استان تهران گفت: کشتی تهران در ۷،۸ سال گذشته به بیراهه رفته بود اما حالا دارد کار درست انجام می‌شود که البته ایجاد تغییر کار ۶،۷ ماه نیست. مراسم افتتاحیه سومین پایگاه قهرمانی کشتی تهران که توسط فدراسیون کشتی مورد بازسازی قرار گرفته بود، صبح امروز (دوشنبه 11 دی) در محله خاوران تهران به نام شهیدان خدمت برگزار شد.

مدیرکل ورزش استان تهران گفت: کشتی تهران در ۷،۸ سال گذشته به بیراهه رفته بود اما حالا دارد کار درست انجام می‌شود که البته ایجاد تغییر کار ۶،۷ ماه نیست.مراسم افتتاحیه سومین پایگاه قهرمانی کشتی تهران که توسط فدراسیون کشتی مورد بازسازی قرار گرفته بود، صبح امروز (دوشنبه 11 دی) در محله خاوران تهران به نام شهیدان خدمت برگزار شد.علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی، علی جوادی مدیرکل ورزش استان تهران و جمعی از مدیران شهری و پیشکسوتان کشتی و ورزش از جمله منصور برزگر، علی‌اکبر حیدری، محمد محمودی، مهدی امیرآبادی از سازمان ورزش شهرداری و ...

در این مراسم حاضر بودند. این مجموعه 4 طبقه سالن است، سالنی که در آن مراسم امروز برگزار شد قرار است به وسایل بدنسازی مجهز شود. طبقه دوم سالن کشتی است و طبقه سوم و چهارم نیز سالن تمرینی بانوان و زمین فوتسال است.از برادر شهیدان خدمت نیز بااهدای لوح و تقدیرنامه، تقدیر شد.علی جوادی در این مراسم عنوان کرد: زمانی که به افتتاحیه این پایگاه دعوت شدم، فکر کردم نام مجموعه شهیدان خدمت به وطن است، اما بعدا متوجه شدم که برادران شهید امیرحسین و مجید خدمت هستند.

(مجید خدمت همان شهیدی است که شخصیت اصلی فیلم اخراجی‌ها بوده و به نام مجید سوزوکی شهره بود) علیرضا دبیر یک نهضت را شروع کرده و اینگونه اقدامات متوالی است و قرار است تغییر رویکرد را به همراه داشته باشد، همه باید همراه این جریان باشند.وی افزود: از زمانی که به استان تهران آمدیم 11-12 تبدیل کردیم مراکز ورزشی تفریحی را به باشگاه کشتی تغییر دادیم. پیرو صحبت علیرضا دبیر که گفت خانه کشتی‌ها جای باشگاه‌ها را گرفت، امروز سالن فردوسی کجاست؟ جمع شد، شده سبزی فروشی باشگاه نفت کجاست؟ نیست. من صحبت رئیس فدراسیون کشتی را درمورد درآمدزا نبودن کشتی قبول دارم، اگر یک مربی خواسته سانس فروشی کرده اما در کشتی درآمدزایی کند موفق نبوده اما مربیانی که شغل‌شان چیز دیگری بود و حاصل زحمات‌شان را خالصانه در اختیار کشتی قرار دادند، نتیجه داد ما سعی کردیم دست دبیر را باز بگذاریم.وی تاکید کررد: کشتی تهران 7-8 سال به بیراهه رفته بود اما با حضور قاسم علی‌عسگری و پیگیری فدراسیون دارد جریان کشتی گیران و مربیان به ریل و مسیر اصلی خود برمی‌گردد البته این هم در طی 6-7 ماه اتفاق نمی‌افتد..

.


بازنشر از : آخرین خبر