1402\01\22 03:09:07


الساندرو باستونی: اینتر از بنفیکا نمی ترسد

طرفداری/به نقل از اینتر نیوز، الساندرو باستونی، مدافع ایتالیایی اینتر در کنفرانس خبری قبل از دیدار مقابل بنفیکا در دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا اینگونه به صحبت پرداخت:شما چهار بازی تا فینال لیگ قهرمانان اروپا فاصله دارید، آیا به آن فکر کرده اید؟می دانیم که این یک شانس بزرگ برای ما است و 12 سال از رسیدن اینتر به مرحله یک چهارم نهایی می گذرد. بی گمان تنش و هیجان وجود دارد زیرا این یک مسابقه حیاتی برای ما محسوب می شود اما دوست دارم به یاد داشته باشم که این یک مسابقه فوتبال است و ما باید با همه شادی و عشقی که نسبت به این ورزش داریم با آن روبرو شویم.

طرفداری/به نقل از اینتر نیوز، الساندرو باستونی، مدافع ایتالیایی اینتر در کنفرانس خبری قبل از دیدار مقابل بنفیکا در دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا اینگونه به صحبت پرداخت:شما چهار بازی تا فینال لیگ قهرمانان اروپا فاصله دارید، آیا به آن فکر کرده اید؟می دانیم که این یک شانس بزرگ برای ما است و 12 سال از رسیدن اینتر به مرحله یک چهارم نهایی می گذرد.

بی گمان تنش و هیجان وجود دارد زیرا این یک مسابقه حیاتی برای ما محسوب می شود اما دوست دارم به یاد داشته باشم که این یک مسابقه فوتبال است و ما باید با همه شادی و عشقی که نسبت به این ورزش داریم با آن روبرو شویم.آیا لیگ قهرمانان اروپا حس متفاوتی با لیگ ایتالیا دارد و اینکه آیا تفکیک این دو رقابت آسان است؟ آنها مسابقات متفاوتی هستند و ما در هر دو رقابت 100 درصد توانمان را می گذاریم. در لیگ بازی های خوبی داشته ایم اما نتیجه لازم را نگرفته ایم. در لیگ موقعیت های گلزنی را از دست داده ایم، اما هرگز نگرش و رویکرد اشتباهی نداشته ایم.

فردا باید جنگنده و آماده باشیم زیرا فرصت فوق العاده ای خواهد بود.در برابر یکی از خطرناک ترین خط حملات اروپا قرار می گیرید. از نظر دفاعی چگونه برای بازی آماده می شوید؟ بازار  کل تیم باید به دفاع کمک کند. مهاجمان فاز دفاعی را شروع می کنند، همانطور که ما فاز تهاجمی را شروع می کنیم.

بنفیکا از نظر تهاجمی یک تهدید بزرگ است اما از آنها نمی ترسیم، همانطور که از بایرن مونیخ، بارسلونا یا پورتو نترسیدیم. باید در بازی فردا متراکم و جمع و جور باشیم تا آنها را با مشکل مواجه کنیم. آیا این مسابقه می تواند فرم اینتر و روند این تیم را تغییر دهد؟ این بازی می تواند به ما شور و شوق زیادی بدهد. به ویژه از نظر ذهنی زیرا در لیگ مطابق آن چیزی که شایسته اش هستیم نتیجه نمی گیریم.

بنابراین پاسخم مثبت است، بازی فردا می تواند هم از نظر جسمی و هم از نظر روحی به ما کمک کند.تحلیل تو از وضعیت فعلی اینتر؟ ما موقعیت های زیادی خلق کردیم اما چندین شانس گلزنی را از دست دادیم. اگر برخی از آنها را به گل تبدیل می کردیم، اکنون در مورد یک اینتر متفاوت در حال صحبت بودیم. بعد از هر مسابقه همیشه تمام 90 دقیقه را آنالیز می کنیم و از نظر نگرش کار اشتباهی انجام نداده ایم، بنابراین آرام هستیم و برای مرحله یک چهارم نهایی دلگرم می مانیم.احساس تو با توجه به در خطر بودن تمدید قراردادت با اینتر؟ نگران این موضوع نیستم، روی مسابقاتی بعدی متمرکز هستم، زیرا باید به فوتبال فکر کنم نه چیزهای دیگر.

در مورد بحث تمدید قرارداد، ایجنت من به آن رسیدگی می کند و از این نظر مشکلی وجود ندارد. فردا به زمین می رویم و 100 درصد متمرکز خواهیم بود.کاهش اختلاف اینتر و الساندرو باستونی برای تمدید قرارداد به 1 میلیون یورو. .


بازنشر از : آخرین خبر