1402\10\11 10:35:46


امیدواری هافبک تراکتور به حضور در جام ملت‌های آسیا

ایسنا/هافبک عراقی تراکتور یکی از بازیکنانی است که با وجود دعوت‌نشدن به تیم ملی فوتبال عراق همچنان امیدوار به حضور در جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ است. به نقل از winwin ، فهرست تیم ملی فوتبال عراق برای حضور در جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ قطر اعلام شد.

هافبک عراقی تراکتور یکی از بازیکنانی است که با وجود دعوت‌نشدن به تیم ملی فوتبال عراق همچنان امیدوار به حضور در جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ است.به نقل از winwin ، فهرست تیم ملی فوتبال عراق برای حضور در جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ قطر اعلام شد.یکی از بازیکنانی که امید زیادی به دعوت‌شدن به تیم ملی داشت صفاء هادی بود که در تراکتور و در لیگ ایران بازی می‌کند اما در فهرست کاساس، سرمربی تیم ملی فوتبال عراق، جایی نداشت.صفاء هادی یکی از سه بازیکنی است که همچنان امیدوار است در جام ملت‌های آسیا به میدان برود.سرمربی تیم ملی فوتبال عراق به سه بازیکن اعلام کرده است منتظر تماس او باشند و این احتمال وجود دارد که آنها را به تیم ملی دعوت کند.

سایت winwin نوشت: حسن عبدالکریم، پاشانگ عبدالله و صفاء هادی سه بازیکنی‌اند که سرمربی تیم ملی فوتبال عراق به آنها اعلام کرده خود را آماده نگه دارند و منتظر تماس او باشند تا در صورت مصدومیت یک بازیکن آنها را به اردوی تیم ملی فرا بخواند.چنانچه یک هافبک در تیم ملی فوتبال عراق مصدوم شود و جام ملت‌های آسیا را از دست بدهد صفاء هادی جایگزینش خواهد شد. بازار تیم ملی فوتبال عراق در جام ملت‌های آسیا با ژاپن، اندونزی و ویتنام همگروه است.. .


بازنشر از : آخرین خبر