1402\10\11 01:06:06


انتخاب غیره‌منتظره رئالی‌ها بلینگام بهترین نیست!

ورزش 3/وینیسیوس جونیور به عنوان بهترین بازیکن سال 2023 رئال به انتخاب هواداران این تیم انتخاب شد.  رئال مادرید سال 2023 را به بهترین شکل ممکن سپری نکرد.

وینیسیوس جونیور به عنوان بهترین بازیکن سال 2023 رئال به انتخاب هواداران این تیم انتخاب شد. رئال مادرید سال 2023 را به بهترین شکل ممکن سپری نکرد.

آنها موفق شدند به قهرمانی کوپا دل ری برسند، اما در لالیگا کورس را به بارسلونا واگذار کردند و در لیگ قهرمانان هم به شکلی دردناک و سنگین مقابل منچسترسیتی در نیمه نهایی حذف شدند.با این حال ادامه سال 2023 در فصل جدید رقابت‌ها برای این تیم خوب آغاز شد. کهکشانی‌ها در صدر جدول لالیگا قرار دارند و با کسب 6 پیروزی در 6 بازی در گروهشان در لیگ قهرمانان اروپا موفق شده‌اند که به مرحله حذفی راه پیدا کنند و باید فوریه به مصاف لایپزیش بروند. در پایان هر سال شبکه‌های اجتماعی رئال نظرسنجی‌ای برای تعیین بهترین بازیکن رئال از نگاه هواداران برگزار می‌کند. امسال انتظار زیادی می‌رفت که این لقب به جود بلینگام، ستاره تازه وارد رئال مادرید برسد.

این بازیکن تنها در یک نیم فصل موفق به زدن 17 گل عمدتا تاثیرگذار و دادن پنج پاس گل شده است. او همچنین با شخصیت کاریزماتیک و خوشحالی‌های معروفش ارتباط خوبی با هواداران رئال برقرار کرده است.اما جالب این است که رئالی‌ها در روز آخر سال به وینیسوس جونیور به عنوان بهترین بازیکن 2023 تیمشان رای دادند. این ستاره برزیلی فصل گذشته عملکردی درخشان داشت و 10 گل و 9 پاس گل به ثبت رساند.

او در فصل جدید هم تا پیش از مصدومیت خوب ظاهر شد و در 9 مسابقه 4 گل برای رئال به ثمر رساند اما به دلیل مصدومیت تقریبا نیمی از بازی‌های فصل جدید را از دست داده است.. .


بازنشر از : آخرین خبر