1402\01\10 17:02:05


انتشار فهرست بالاترین دستمزدها در لیگ‌های برتر اروپا

فارس/ رسانه فرانسوی فهرست بالاترین دستمزدها در لیگ‌های اروپایی را منتشر کرد. روزنامه اکیپ فهرستی از پنج بازیکن در پنج لیگ معتبر اروپا را منتشر کرده که بیشترین دستمزدها را به نسبت سایر بازیکنان دریافت می‌کنند.

رسانه فرانسوی فهرست بالاترین دستمزدها در لیگ‌های اروپایی را منتشر کرد.روزنامه اکیپ فهرستی از پنج بازیکن در پنج لیگ معتبر اروپا را منتشر کرده که بیشترین دستمزدها را به نسبت سایر بازیکنان دریافت می‌کنند.در لیگ برتر انگلیس، کوین دی‌‌بروینه ستاره بلژیکی منچسترسیتی با دریافت حقوق ماهیانه ۱.۹۵ میلیون یورو، پردرآمدترین بازیکن لیگ جزیره است.

ارلینگ هالند، هم‌تیمی دی‌بروینه، داوید دخیا و جیدن سانچو دروازه‌بان و مهاجم منچستریونایتد و محمد صلاح ستاره مصری لیورپول در رتبه‌های بعدی قرار دارند.در لالیگا اسپانیا، ادن هازارد که نمایش ناامیدکننده‌ای در رئال مادرید داشته است، با ۲.۲۵ میلیون یورو، از همه بازیکنان شاغل در اسپانیا درآمد بیشتری دارد. روبرت لواندوفسکی و سرخیو بوسکتس از بارسلونا و داوید آلابا و وینیسیوس جونیور دیگر بازیکنان رئال مادرید هم در رده‌های بعدی هستند.در سری آ ایتالیا، دوشان ولاهوویچ مهاجم صربستانی یوونتوس با ۱.۰۷ میلیون یورو دستمزد ماهیانه، دارای بیشترین دستمزد است. پس از او، مارسلو بروزوویچ هافبک کروات اینتر، وویشک شزنی و لئوناردو بونوچی دروازه‌بان و مدافع یوونتوس و روملو لوکاکو مهاجم بلژیکی اینتر قرار دارند.

بازار در بوندس‌لیگا آلمان، بازیکنان بایرن مونیخ بیشترین دستمزدها را می‌گیرند. سادیو مانه با دو میلیون یورو، پردرآمدترین بازیکن فوتبال آلمان است و پس از او توماس مولر، مانوئل نویر، کینگسلی کومن و لوکاس هرناندز قرار گرفته‌اند.در لیگ یک فرانسه هم بازیکنان پردرآمد در تیم پاری‌سن‌ژرمن حضور دارند. کیلیان امباپه ماهیانه ۶ میلیون یورو دستمزد می‌گیرد.

نیمار، لیونل مسی، مارکینیوش و مارکو وراتی هم پشت‌سر فوق‌ستاره فرانسوی هستند.. .


بازنشر از : آخرین خبر