1402\10\11 13:25:16


انوشیروانی: بودجه‌مان نصف کشتی هم نیست

فارس/رئیس فدراسیون وزنه برداری گفت: نصف کشتی هم بودجه نمی‌گیریم و دوستان در مجموعه ورزش کشور اگر امیدی به این رشته ندارند، رسما اعلام کنند تا ما هم تکلیف‌مان را بدانیم. سجاد انوشیروانی در مورد برگزاری مسابقات لیگ برتر وزنه برداری اظهار داشت: تمام تلاش ما این است که وزنه برداری دیده شود و از تمام پتانسیل و ظرفیت موجود هم استفاده می‌کنیم.

رئیس فدراسیون وزنه برداری گفت: نصف کشتی هم بودجه نمی‌گیریم و دوستان در مجموعه ورزش کشور اگر امیدی به این رشته ندارند، رسما اعلام کنند تا ما هم تکلیف‌مان را بدانیم.سجاد انوشیروانی در مورد برگزاری مسابقات لیگ برتر وزنه برداری اظهار داشت: تمام تلاش ما این است که وزنه برداری دیده شود و از تمام پتانسیل و ظرفیت موجود هم استفاده می‌کنیم.

همه قهرمانان المپیک را دور هم جمع کرده ایم و در جریان مسابقات لیگ هم حضور داشتند. سعی کردیم رقابت ها در حد استاندارد بین المللی برگزار شود و حتی تی وی وال گذاشتیم تا هیجان مسابقات بالا برود در حالی قبلا هیچ کدام از اینها وجود نداشت و مسابقات لیگ به این شکل برگزار نمی‌شد.* چندمین مسابقه است که توجهی به دعوت نامه ما نمی‌کنندوی در مورد گلایه اش از عدم حضور مسوولان ورزش کشور در جریان فینال لیگ برتر وزنه برداری گفت: چندمین مسابقه است که از مسوولان ورزش دعوت می کنیم که حضور پیدا کنند، اما این اتفاق نمی‌افتد. وزنه برداری نباید اینطور نادیده گرفته شود، چون جامعه وزنه برداری این اتفاق را از چشم من می‌بیند و فکر می‌کنند ما با وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک مشکل و اختلاف داریم، در صورتی که اصلا اینطور نیست و همواره به سیاست ها همراه و تابع بوده‌ایم، اما از سوی دیگر انتظار داریم که ارزش گذاشته شود.* وقتی مسوولی نمی‌آید چطور اسپانسرها را ترغیب کنیم؟رئیس فدراسیون وزنه برداری با اشاره به اینکه رویدادهای بزرگی را برگزار می کنیم، گفت: وقتی هیچ مسوولی در مسابقات حضور پیدا نمی‌کند ما چطور از شرکت ها و اسپانسرها دعوت کنیم که در لیگ شرکت کنند؟ یک سال است که خواهش و درخواست داریم که بیایند و مجموعه در دست بازسازی فدراسیون را ببیند و نظر و راهکار بدهند، اما اتفاقی نیفتاده است.

ما به عنوان یک رشته المپیکی و مدال آور انتظار داریم که دیده شویم. بازار * بودجه ما نصف کشتی هم نیست و از هندبال هم کمتر استوی ادامه داد: از زمانی که به فدراسیون آمدیم تلاش کردیم با کیفیت ترین اردوها را برگزار کردیم، چون انگیزه ما المپیکی است، اما اگر دوستان امیدی به این رشته ندارند رسما اعلام کنند تا ما هم تکلیف مان را بدانیم. الان نصف کشتی هم بودجه نمی‌گیریم و از هندبال و والیبال هم بودجه ما کمتر است در حالی که باید بیشترین بودجه را بگیریم. با همه این شرایط کار کردیم و اسپانسرهای خوبی را جذب کردیم و منابعی را به فدراسیون وزنه برداری آوردیم.* احساس ما این است در مورد حمایت از وزنه برداری اعمال سلیقه می‌شودانوشیروانی عنوان کرد: من به دوستان پیامک زدم و دعوت نامه هم ارسال کردیم که در فینال لیگ برتر حضور پیدا کنند.

شاید یکی دو بار کاری پیش بیاید، اما وقتی هر بار این اتفاق می افتد احساس ما این است که در مورد حمایت از وزنه برداری اعمال سلیقه صورت می‌گیرد. وقتی در سالن 4، 5 قهرمان المپیک حضور دارد انتظار داریم کسی توزیع مدال‌ها را انجام دهد که شان آنها حفظ شود. از صدا و سیما هم گلایه داریم که حضور پیدا نکرد و این رشته را نادیده گرفت..

.


بازنشر از : آخرین خبر