1402\01\22 13:09:31


ایجنت چینی: انتقال «لوکادیا» به باشگاه کانگژو پیچیده بود

یک مدیر برنامه چینی انتقال یورگن لوکادیا مهاجم سابق پرسپولیس به تیم کانگژو را «پیچیده» توصیف کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، یورگان لوکادیا مهاجم هلندی بعد از ترک ایران و جدایی از تیم فوتبال پرسپولیس از سوپرلیگ چین سردرآورد و به باشگاه کانگژو مایتی لاینز پیوست.

لوکادیا چند ماه بلاتکلیف بود و باوجود اینکه خبرهایی از علاقه تیم‌هایی از یونان، ترکیه و هلند به او رسانه‌ای می‌شد اما در نهایت تصمیم گرفت در قاره آسیا و در تیمی که هفت بازیکن جدید به خدمت گرفته است، به فوتبالش ادامه بدهد. «ژینگژینگ ژوو» ای جنت و مدیربرنامه فوتبالی با انتشار تصویری از خود در کنار لوکادیا که به نظر می‌رسد در هتلی در کشور چین گرفته شده است، نوشت: «یورگن لوکادیا مهاجم هلندی رسماً به باشگاه کانگژو پیوست. بسیار خوشحالم که می‌توانم چنین انتقال پیچیده‌ای را به پایان برسانم.» به این ترتیب از لوکادیا با پیراهنی آبی رنگ در کشور چین رونمایی شد.

لوکادیا در حالی به کانگژو پیوسته است که باشگاه پرسپولیس روز گذشته اعلام کرد به درخواست صدور ITC این بازیکن پاسخ منفی داده است و دلیل آن هم پرونده شکایت از مهاجم هلندی است. طبق اعلام باشگاه پرسپولیس، باشگاه کانگژو از فیفا درخواست مجوز اضطراری کرده است و به این ترتیب ITC او از این طریق صادر خواهد شد در حالی که شکایت باشگاه ایرانی از این مهاجم در فیفا پیگیری خواهد شد.. .


بازنشر از : مهر

یورگن لوکادیا

تیم فوتبال پرسپولیس

چین