1401\06\01 05:10:11


این برد برای ما بسیار ارزشمند است

طرفداری/ وینگر خوش‌تکنیک شیاطین‌سرخ، امیدوار است تیمش روند رو به رشدی را آغاز کرده باشد.  جیدون سانچو می‌گوید چالش بعدی بازیکنان منچستریونایتد، رسیدن به ثبات در عملکرد است.

طرفداری/ وینگر خوش‌تکنیک شیاطین‌سرخ، امیدوار است تیمش روند رو به رشدی را آغاز کرده باشد. جیدون سانچو می‌گوید چالش بعدی بازیکنان منچستریونایتد، رسیدن به ثبات در عملکرد است. سانچو دوشنبه شب یکی از گلزنان دیدار برگزار شده در اولدترافورد بود؛ دیداری که در نهایت با برتری ۲-۱ شیاطین سرخ مقابل لیورپول به پایان رسید.

او در مصاحبه پس از بازی گفته است: این برد بسیار ارزشمند است. ما در دو بازی ابتدایی خوب کار نکرده بودیم و امروز باید شرایط را عوض می‌کردیم. شکست هفته قبل بسیار دردناک بود و ما می‌دانستیم که باید جبران کنیم و امشب به هواداران نشان دادیم چه توانایی‌هایی داریم.

این برد برای ما خیلی ارزشمند است. شما شاهد واکنش هواداران هستید. امروز سه امتیاز را گرفتیم ولی حالا باید سراغ دیدار بعدی برویم.

تنها کاری که باید بکنیم این است که در هر بازی مثل امروز باشیم. خوشحالم که سه امتیاز را گرفتیم و حالا به راه ادامه خواهیم داد.  در صحنه گل نمی‌دانستم چقدر فرصت دارم ولی پس از بر هم زدن تعادل مدافع، باید با خونسردی ضربه آخر را می‌زدم.. .


بازنشر از : آخرین خبر