1402\01\22 11:20:05


بازگشت محتمل پورعلی‌گنجی به ترکیب پرسپولیس

ورزش 3/ با توجه به شرایط پرسپولیس پیش از دربی، به نظر می‌رسد مرتضی پورعلی‌گنجی از جمله بازیکنانی باشد که در کرمان این تیم را همراهی کند.   مصدومیت بدموقع مرتضی پورعلی گنجی و نمایش دفاعی پرسپولیس طی دو بازی بدون حضور این بازیکن در ترکیب، باعث شده تا برای بازگشت دوباره به لیست فیکس تیمش با چالش مواجه باشد.

با توجه به شرایط پرسپولیس پیش از دربی، به نظر می‌رسد مرتضی پورعلی‌گنجی از جمله بازیکنانی باشد که در کرمان این تیم را همراهی کند.  مصدومیت بدموقع مرتضی پورعلی گنجی و نمایش دفاعی پرسپولیس طی دو بازی بدون حضور این بازیکن در ترکیب، باعث شده تا برای بازگشت دوباره به لیست فیکس تیمش با چالش مواجه باشد.یحیی گل محمدی طی دو بازی اخیر سرخپوشان مقابل مس رفسنجان و ملوان بندرانزلی از زوج علی نعمتی و گئورگی گولسیانی سود برد و آنها موفق به مهار حمله وران تیم حریف شدند و کلین شیت در بازی‌های این تیم ثبت شد.

اتفاقی که باعث شد تا پورعلی‌گنجی برای بازگشت به ترکیب بعد از پشت سر گذاشتن مصدومیتی که در دیدار با سپاهان دچار آن شده بود، با مشکل مواجه شود.اکنون اما احتمال می‌رود با توجه به سه کارته بودن سه بازیکن اصلی خط دفاعی پرسپولیس پیش از دربی، یحیی گل محمدی تغییراتی در این پست و در تقابل با تیم پایین نشین مس کرمان در ترکیب تیمش شکل دهد. بعید نیست علی نعمتی یا گولسیانی که با سه کارت زرد در خطر محرومیت از دربی هستند، در این بازی استراحت کنند و پورعلی گنجی به ترکیب اصلی بازگردد. این احتمال برای استراحت، برای گولسیانی مدافع گرجستانی پرسپولیس که جزو گلزنان اصلی این تیم نیز محسوب می‌شود و در دربی رفت دو گل به ثمر رسانده بود، بیشتر است..

.


بازنشر از : آخرین خبر