1402\01\10 11:16:13


برناردو سیلوا: محرز دلقک رختکن سیتی است!

ورزش 3/برناردو سیلوا، بازیکن منچسترسیتی، شخصیت هم تیمی خود، ریاض محرز را تمجید کرد و او را یک بازیکن شوخ‌طبع دانست. از زمانی که ریاض محرز در جولای 2018 به منچسترسیتی پیوست، دوستی خوبی بین او و برناردو سیلوا ایجاد شد.

برناردو سیلوا، بازیکن منچسترسیتی، شخصیت هم تیمی خود، ریاض محرز را تمجید کرد و او را یک بازیکن شوخ‌طبع دانست.از زمانی که ریاض محرز در جولای 2018 به منچسترسیتی پیوست، دوستی خوبی بین او و برناردو سیلوا ایجاد شد.

این دو نفر به عنوان کاری که برای‌شان خوش‌شانسی می‌آورد، یک ساعت قبل از شروع بازی، قهوه درست شده توسط برناردو را با هم می‌نوشند!برناردو در مصاحبه‌ای به سایت رسمی منچسترسیتی گفت: محرز مانند یک دلقک در رختکن است. او همیشه با همه چیز شوخی می‌کند. اما این شخصیت با آنچه در زمین اتفاق می‌افتد فاصله زیادی دارد.او در مورد دوست صمیمی خود افزود: محرز هیچ چیز را جدی نمی‌گیرد و من آن را دوست دارم زیرا سرگرم کننده است.

در برخورد با ریاض انرژی منفی وجود ندارد و وقتی دوستان شما این را داشته باشند خوب است. محرز با لستر قهرمان لیگ برتر انگلیس شد و این کار آسانی نیست. شاید این قهرمانی بزرگترین دستاورد تاریخ لیگ برتر باشد.سیلوا راجع به حس و حالش هنگام پیوستن محرز به سیتی گفت: وقتی محرز آمد، می دانستیم که او بازیکن بزرگ و مهمی است.

او آمد تا کمک کند و از آن زمان کمک زیادی به ما کرده است. بازار. .


بازنشر از : آخرین خبر