1401\06\01 18:34:07


بسکتبال ایران در جایگاه ششم آسیا

ایرنا/ در آخرین رده‌بندی پاور رنکینگ تیم‌های آسیایی، ملی‌پوشان بسکتبال ایران با ایستادن در رده ششم قاره کهن آماده دیدار با ژاپن شدند. با توجه به اینکه تیم‌های آسیایی خود را برای حضور در پنجره چهارم جام‌جهانی می‌کنند سایت فیبا

در آخرین رده‌بندی پاور رنکینگ تیم‌های آسیایی، ملی‌پوشان بسکتبال ایران با ایستادن در رده ششم قاره کهن آماده دیدار با ژاپن شدند.با توجه به اینکه تیم‌های آسیایی خود را برای حضور در پنجره چهارم جام‌جهانی می‌کنند سایت فیبا در گزارشی به وضعیت تیم‌های حاضر، توانمندی،‌قدرت و شانس آن‌ها را در این مرحله پرداخت که بر این اساس شاگردان سعید ارمغانی در جایگاه ششم قرار گرفتند.در این گزارش آمده است؛ در این رده‌بندی به تیم‌های حاضر در پنجره چهارم اشاره شده که بر این اساس تیم ملی بسکتبال استرالیا در جایگاه نخست قرار دارد و لبنان جایگاه دوم را به خود اختصاص داده است.

 تیم ملی بسکتبال نیوزیلند جایگاه سوم را از آن خود کرده و اردن، ژاپن و ایران نیز رده‌های بعدی را در اختیار دارند. تیم‌های بسکتبال فیلیپین،‌ چین، بحرین، عربستان، قزاقستان و هند نیز به ترتیب در رده‌های هفتم تا دوازدهم قرار گرفته‌اند.گفتنی است شاگردان سعید ارمغانی پنجشنبه شب و در چارچوب پنجره چهارم انتخابی جام‌جهانی بسکتبال در تهران پذیرای تیم ملی ژاپن خواهند بود، دیداری که از اهمیت بسیاری برای ما برخوردار است و باید از امتیاز میزبانی نهایت بهره را ببریم.تیم ملی بسکتبال ایران در هفته گذشته و با سفر به ژاپن با تیمی متشکل از بازیکنان جوان و چند مهره اصلی خود در دو دیدار تدارکاتی و دوستانه برابر ژاپن صف‌آرایی کرد و مغلوب شد. ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید خبرهای بیشتر درباره ی ایرانبسکتبال ۱ نفر در مورد این مطلب نظر داده اند شما چه فکر می کنید ؟ برای ارسال نظر لطفا از طریق اپلیکیشن آخرین خبر اقدام فرمایید تبلیغات خبرهای پیشنهادی. .


بازنشر از : آخرین خبر