1402\01\22 11:20:06


بهنام طاهرزاده: نتایج فوتبالی رقم بخورد، پرسپولیس قهرمان می‌شود

طرفداری/ بهنام طاهرزاده می گوید سرنوشت قهرمانی در دستان سپاهان استبهنام طاهرزاده پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس محکوم به پیروزی در ۵ هفته باقی مانده است و منتظر لغزش دوباره سپاهان خواهد بود.  بهنام طاهرزاده درباره پیروزی ۳ بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل ملوان در هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر به میزان گفت:با اینکه ملوان تیم پایین جدولی بود، اما مقابل پرسپولیس با انگیزه بازی کرد و سرخ‌پوشان نتیجه خوب و پرگلی را به دست آوردند.

طرفداری/ بهنام طاهرزاده می گوید سرنوشت قهرمانی در دستان سپاهان استبهنام طاهرزاده پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس محکوم به پیروزی در ۵ هفته باقی مانده است و منتظر لغزش دوباره سپاهان خواهد بود. بهنام طاهرزاده درباره پیروزی ۳ بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل ملوان در هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر به میزان گفت:با اینکه ملوان تیم پایین جدولی بود، اما مقابل پرسپولیس با انگیزه بازی کرد و سرخ‌پوشان نتیجه خوب و پرگلی را به دست آوردند.

بهترین آورده این دیدار گلزنی مهاجم خارجی بود که از لحاظ روحی و روانی برای او خیلی اتفاق خوبی بود تا بتواند در ۵ هفته باقی مانده برای رسیدن به قهرمانی با تمام وجود در اختیار کادر فنی و تیم باشد. وی افزود:از سوی دیگر سپاهان هم مقابل تراکتور شکست خورد تا مدعیان در فاصله یک امتیازی یکدیگر قرار بگیرند و تنور مسابقات در ادامه لیگ داغ‌تر شود. سه تیم پرسپولیس، استقلال و سپاهان برای کسب قهرمانی رقابت می‌کنند و به طور حتم در هفته‌های باقی مانده رقابت مهیج و جذاب‌تری را هم بین این سه تیم شاهد خواهیم بود. بازار *دربی این فصل به نوعی حکم فینال لیگ را داردپیشکسوت فوتبال در مورد دیدار دربی در هفته بیست‌‌وهفتم لیگ برتر عنوان کرد: بازی استقلال و پرسپولیس، دیداری ۶ امتیازی و تعیین کننده برای قهرمانی خواهد بود.

بر همین اساس اگر مسائلی به وجود نیاید و فوتبال سالم رقم بخورد، این دیدار به نوعی حکم فینال این فصل لیگ برتر خواهد بود. من مطمئن هستم که بازیکنان پرسپولیس می‌توانند بهترین عملکرد را در بازی‌های باقی مانده داشته باشند و قهرمانی را به دست بیاورند.کارشناس فوتبال در خصوص اینکه سپاهان بازی‌های آسانتری نسبت به استقلال و پرسپولیس در ۵ هفته باقی مانده دارد، تصریح کرد: شاید روی کاغذ بازی‌های سپاهان خیلی راحت‌تر از دیدار‌های استقلال و پرسپولیس باشد، اما هیچ‌گاه نمی‌توان فوتبال را پیش‌بینی کرد. تیم‌هایی که خطر سقوط را احساس می‌کنند برای بقا در لیگ برتر به بهترین شکل مقابل سایر تیم‌ها ظاهر می‌شوند.

با این حال سپاهان با ۵۲ امتیاز صدرنشین است و همه چیز در دستان خودش است و اگر هر ۵ بازی‌اش را با پیروزی پشت سر بگذارد قهرمانی را از آن خود می‌کند. *استقلال و پرسپولیس منتظر لغزش سپاهان هستندوی ادامه داد: پرسپولیس محکوم به پیروزی در ۵ هفته باقی مانده است و منتظر لغزش دوباره سپاهان خواهد بود. دیدار سپاهان با مس رفسنجان در هفته بیست‌‌وششم بسیار تعیین‌کننده است و استقلال و پرسپولیس منتظر لغزش این تیم هستند. اگر نتایج مسابقات، فوتبالی رقم بخورد پرسپولیس قهرمان خواهد شد، اما اگر مثل دیدار‌های فولاد، آلومینیوم و هوادار نتایج بیرون زمین رقم بخورد که اشتباهات داوری باعث شد پرسپولیس از صدر جدول پایین کشیده شود، باید انتظار دیگری داشت.

 طاهرزاده در مورد کیفیت این فصل لیگ برتر گفت:رقابت‌های این فصل از ابتدا جذاب بود و در هفته‌های آخر هم شاهد بازی‌های حساس و مهیجی هستیم. این فصل تیم‌های پرسپولیس، استقلال و سپاهان مهره‌های ارزشمندی را جذب کردند. از لحاظ سخت‌افزاری و مالی، استقلال و پرسپولیس به سپاهان نمی‌رسند چون این تیم هزینه بالایی را انجام داده است.

سپاهان کادر مدیریتی قدرتمندی دارد که می‌تواند در فدراسیون فوتبال هم نفوذ داشته باشد.وی در پایان خاطرنشان کرد:استقلال و پرسپولیس با یک تیم که از همه لحاظ حمایت می‌شود، رقابت می‌کنند. تراکتور هم از ابتدای فصل سرمایه‌گذاری خوبی داشت، ولی با تغییر مربی‌اش از کورس قهرمانی عقب افتاد. البته با حضور پاکو خمز تیم‌شان دگرگون شد و اگر کمی زودتر کادر فنی این تیم تغییر می‌کرد، در بین ۴ تیم مدعی قهرمانی امسال لیگ برتر بود و مسابقات قشنگ‌تر و زیباتر دنبال می‌شد.

 . .


بازنشر از : آخرین خبر