1402\01\10 14:05:14


بیلسا در آستانه قبول مسئولیت تیم ملی اروگوئه

تسنیم/سرمربی پیشین لیدزیونایتد در آستانه قبول هدایت تیم ملی فوتبال اروگوئه است. مارچلو بیلسا که سابقه هدایت تیم‌هایی همچون آلمریا، اسپانیول، اتلتیک بیلبائو، مارسی، لاتزیو و لیل را دارد و پیش از این نیز هدایت تیم‌های ملی فوتبال آرژانتین و شیلی را برعهده داشته، در آستانه قبول هدایت تیم ملی فوتبال اروگوئه است.

سرمربی پیشین لیدزیونایتد در آستانه قبول هدایت تیم ملی فوتبال اروگوئه است.مارچلو بیلسا که سابقه هدایت تیم‌هایی همچون آلمریا، اسپانیول، اتلتیک بیلبائو، مارسی، لاتزیو و لیل را دارد و پیش از این نیز هدایت تیم‌های ملی فوتبال آرژانتین و شیلی را برعهده داشته، در آستانه قبول هدایت تیم ملی فوتبال اروگوئه است.بر اساس گزارش شبکه تلویزیونی «TyC Sports» آرژانتین، بیلسای 67 ساله در حال مذاکره با فدراسیون فوتبال اروگوئه برای قبول سرمربیگری این تیم آمریکای جنوبی است.

مذاکرات بین طرفین در جریان است تا منجر به توافق نهایی شود.در صورت توافق بیلسا با فدراسیون فوتبال اروگوئه، قرارداد او تا پایان مسابقات مرحله انتخابی جام جهانی 2026 اعتبار خواهد داشت. آخرین تجربه مربیگری این مربی آرژانتینی بین سال‌های 2018 تا 2022 در لیدزیونایتد بوده است.. .


بازنشر از : آخرین خبر