1402\01\10 11:16:12


تمرینات سخت غول برای انتقام از غول‌کش ایرانی. باروز این دفعه جدی است!

طرفداری/دارنده مدال طلای جهان و المپیک تمرینات طاقت فرسایی برای حضور در مسابقات جهانی ۲۰۲۳ بلگراد آغاز کرده است. جردن باروز برای انتقام از غول‌کش ایرانی تمرین می‌کند.

طرفداری/دارنده مدال طلای جهان و المپیک تمرینات طاقت فرسایی برای حضور در مسابقات جهانی ۲۰۲۳ بلگراد آغاز کرده است.جردن باروز برای انتقام از غول‌کش ایرانی تمرین می‌کند.جردن باروز آمریکایی که پس از یک دهه و 14 مسابقه طعم شکست برابر آزادکاران ایرانی را چشید، تمرینات خود را برای حضور قدرتمند در مسابقات جهانی ۲۰۲۳ بلگراد آغاز کرده است.علی سوادکوهی تنها آزادکار ایرانی است که موفق به شکست جردن باروز شده؛ غول‌کش کشتی ایران در مسابقات جام جهانی آمریکا، باروز را شکست داد.جردن باروز طی سال‌های گذشته موفق به کسب ۱۴ پیروزی مقابل کشتی‌گیران مختلف ایران شده و هیچ کشتی‌گیر ایرانی نتوانسته بود او را شکست دهد.

البته این پیروزی هم میلی‌متری به دست آمد. بازی با نتیجه 6 بر 6 تمام شد و سوادکوهی به دلیل کسب امتیاز درشت، پیروز تشک لقب گرفت. بازار باروز در عرصه حرفه‌ای تاکنون توانسته مدال طلای المپیک ۲۰۱۲ لندن و ۶ طلای جهان (۲۰۲۲ بلگراد، ۲۰۲۱ اسلو، ۲۰۱۷ پاریس، ۲۰۱۵ لاس‌وگاس، ۲۰۱۳ بوداپست و ۲۰۱۱ استانبول) و سه برنز قهرمانی جهان (۲۰۱۹ نورسلطان، ۲۰۱۸ بوداپست و ۲۰۱۴ تاشکند) را به دست آورد..

.


بازنشر از : آخرین خبر