1402\01\10 14:05:18


توصیه کمپس به مسی برای حضور در جام جهانی ۲۰۲۶

ایسنا/ماریو کمپس به مسی توصیه کرد که اگر بخواهد در جام جهانی بعدی بازی کند باید چه‌کار کند. به نقل از اسپورت، تیم ملی فوتبال آرژانتین توانست قهرمانی در جام جهانی ۲۰۲۲ را به لطف درخشش مسی به دست آورد.

ماریو کمپس به مسی توصیه کرد که اگر بخواهد در جام جهانی بعدی بازی کند باید چه‌کار کند.به نقل از اسپورت، تیم ملی فوتبال آرژانتین توانست قهرمانی در جام جهانی ۲۰۲۲ را به لطف درخشش مسی به دست آورد.

قهرمانی در جام جهانی افتخاری بود که مسی آن را کم داشت و سرانجام توانست در قطر آن را هم به دست آورد. مسی اخیرا نیز توانست شمار گل‌های ملی خود را سه رقمی کند و اولین بازیکن تاریخ از آمریکای جنوبی شود که توانسته در دیدارهای ملی بیش از صد گل به ثمر برساند. به نظر می رسد او دورخیز کرده تا بتواند در یک دوره دیگر جام جهانی نیز بازی کند. ماریو کمپس در سال ۱۹۷۸ با آرژانتین قهرمان جام جهانی شد و با دو گل در فینال، جام قهرمانی را برای کشورش کسب کرد.

او به مسی توصیه کرد اگر می‌خواهد در جام جهانی بعدی بازی کند بهتر است در فرانسه بماند. جام جهانی بعدی در سال ۲۰۲۶ در آمریکا، کانادا و مکزیک برگزار می‌شود. ماریو کمپس مهاجم سابق ریورپلاته، روزاریو و والنسیا معتقد است که بهترین چیز برای مسی ادامه حضور در پاری سن ژرمن است. بازار کمپس در گفتگو با TyC گفت: اگر مسی می خواهد در جام جهانی بعدی بازی کند، بهتر است در فرانسه بماند.

در لیگ فرانسه، مسی می تواند به شیوه خود بازی کند و استراحت بیشتری داشته باشد. او باید در این سن و سال به استراخت خود بیشتر اهمیت بدهد. مسی هنوز هم می تواند بدود و در صورت لزوم بازیکنان مقابل را از سد راه خود بردارد.

هیچ نگرانی وجود ندارد که او نتواند مثل قبل بازی کند. او در پاری سن ژرمن با اشتیاق بازی می کند و به خوبی برای ادامه حضور در تیم ملی آماده می شود. لیونل مسی بعد از دو دهه حضور در بارسلونا تصمیم به جدایی از این تیم گرفت و راهی پاری سن ژرمن شد.مسی دومین فصل حضورش در پاری سن ژرمن را تجربه می‌کند. او عملکرد خوبی در این تیم نداشته و بسیار بعید است که قرارداد او با تیم پاریسی تمدید شود.

درباره تیم بعدی مسی گمانه زنی‌های زیادی وجود دارد. خبر بازگشت او به جمع آبی اناری‌ها هم جدی است و هواداران تیم بسیار دوست دارند که او دوباره به تیم برگردد.. .


بازنشر از : آخرین خبر