1401\05\31 15:24:08


جدایی گزینه پرسپولیس از شباب الاهلی

ورزش 3/ توماس اولسن مهاجم نروژی تیم شباب الاهلی از این تیم اماراتی جدا شد.  در نقل و انتقالات زمستانی فصل گذشته بود که باشگاه شباب الاهلی با عقد قراردادی توماس اولسن مهاجم نروژی را به خدمت گرفت تا این بازیکن در کنار مهدی قایدی، زوج خط حمله شوالیه های

توماس اولسن مهاجم نروژی تیم شباب الاهلی از این تیم اماراتی جدا شد. در نقل و انتقالات زمستانی فصل گذشته بود که باشگاه شباب الاهلی با عقد قراردادی توماس اولسن مهاجم نروژی را به خدمت گرفت تا این بازیکن در کنار مهدی قایدی، زوج خط حمله شوالیه های سرخ را تشکیل دهد.این بازیکن باتجربه و 31 ساله طی 20 دیداری که برای شباب الاهلی به میدان رفته بود، موفق به زدن 9 گل شد و 3 بار نیز پاس گل داد.

با این وجود، لئوناردو ژاردیم علاقه ای به تمدید قرارداد اولسن نداشت و او از شباب الاهلی جدا شد.این باشگاه اماراتی با انتشار بیانیه ای رسمی اعلام کرد: تیم فوتبال شباب الاهلی قرارداد خود را با توماس اولسن مهاجم نروژی پایان داد و برای او در مقصد بعدی آرزوی موفقیت کرد.چندی پیش برخی از رسانه ها مدعی شده بودند که توماس اولسن به یحیی گل محمدی معرفی شده ولی این بازیکن پیشنهاد سرخپوشان را رد کرده است. طبق ادعای رسانه مذکور، علیرغم قرار گرفتن اولسن در لیست مازاد، او همراه با تیم جوانان شباب الاهلی تمرین کرده بود تا بتواند حق و حقوق خود را به صورت کامل از باشگاه اماراتی دریافت کند.. .


بازنشر از : آخرین خبر