1402\01\10 14:05:06


حذف مبینا نعمت زاده از تکواندوی گرنداسلم چین. پیروزی ۹ نماینده ایران

ایسنا/تکواندوکار وزن ۴۹- کیلوگرم بانوان ایران از دور رقابت‌های گرنداسلم چین کنار رفت اما ۹ نماینده دیگر ایران در روز نخست تاکنون مقابل رقبایشان صاحب برتری شده‌اند. در آغاز رقابت‌های روز نخست تکواندوی گرند اسلم چین، ۸ نماینده ایران در بخش مردان و ۲ نماینده ایران در بخش بانوان به میدان رفتند.

تکواندوکار وزن ۴۹- کیلوگرم بانوان ایران از دور رقابت‌های گرنداسلم چین کنار رفت اما ۹ نماینده دیگر ایران در روز نخست تاکنون مقابل رقبایشان صاحب برتری شده‌اند.در آغاز رقابت‌های روز نخست تکواندوی گرند اسلم چین، ۸ نماینده ایران در بخش مردان و ۲ نماینده ایران در بخش بانوان به میدان رفتند.در جریان مسابقات برگزار شده، ۹ نماینده ایران کار خود را با برتری مقابل رقبایشان آغاز کردند اما مبینا نعمت زاده تکواندوکار وزن ۴۹- کیلوگرم بانوان ایران با شکست مقابل حریفی از چین از دور رقابت‌ها کنار رفت.

بازار در جریان رقابت‌های برگزار شده تاکنون، متین رضایی در وزن ۶۸- کیلوگرم، در دور نخست استراحت کرد، سپس مقابل یوسن ژانگ از چین ۲ بر یک به برتری رسید و در دور سوم نیز نجم الدبن از ازبکستان را در دو راند شکست داد و به یک چهارم نهایی راه یافت.رضا کلهر دیگر نماینده ایران در این وزن نیز پس از استراحت در دور نخست، برابر وای لو از هنک کنگ در دو راند به برتری رسید و راهی یک هشتم نهایی شد.محمدصادق دهقانی نیز در همین وزن در دور نخست ۲ بر صفر مقابل یی شن از کشور میزبان به برتری رسید. وی سپس ژائو از چین را دو بر صفر برد و راهی یک شانزدهم نهایی شد.دانیال بزرگی دیگر نماینده ایران در وزن ۶۸- کیلوگرم، پس از استراحت در دور نخست، مقابل ژیائو از چین در دورراند و با نتایج ۱۳ بر ۸ و ۱۳ بر یک به برتری رسبد و راهی یک هشتم نهایی شد.در وزن ۸۰+ کیلوگرم، مهدی عابدینی در دور نخست مقابل حریفی از چین در دو راند به برتری رسید. عابدینی در دومین مبارزه مقابل آرین سلیمی دیگر نماینده ایران در این وزن به میدان می رود.سلیمی نیز در همین وزن در مبارزه نخست ونجی از چین را در دو راند برد و راهی یک هشتم نهایی شد.علیرضا نادعلیان دیگر نماینده ایران در این وزن در دور نخست استراحت کرد، سپس مقابل ژو از چین در دو راند به برتری رسید و راهی دور دوم شد.ابوالفضل عباسی نیز در دور نخست استراحت کرد، سپس مقابل لیو از چین در دو راند به برتری رسید.اما در بخش بانوان، سعیده نصیری در وزن ۴۹- کیلوگرم، پس از استراحت در دور نخست مقابل نماینده چین ۲ بر صفر به برتری رسید.

وی سپس اوکاموتو از ژاپن را در دو راند برد و راهی یک چهارم نهایی شد.مبینا نعمت زاده دیگر نماینده ایران در این وزن پس از استراحت در دور نخست، مقابل کیم از کره جنوبی در دو راند به برتری رسید اما در دومین مبارزه مقابل وانگ از چین ۲ بر یک شکست خورد و از دور رقابت ها حذف شد.. .


بازنشر از : آخرین خبر