1401\06\01 15:13:12


حسن روشن: قایدی برگشت چون جایی نداشت برود!

روزنامه گل/  اظهار و نظر‌های اخیر جواد خیابانی درخصوص تیم استقلال  (تاج سابق) باعث ناراحتی هواداران و پیشکسوتان باشگاه شده‌ است. در این خصوص گفت و گویی با حسن روشن پیشکسوت استقلال انجام‌ دادیم که او اعتقاد دارد حرف‌های جواد خ

روزنامه گل/  اظهار و نظر‌های اخیر جواد خیابانی درخصوص تیم استقلال  (تاج سابق) باعث ناراحتی هواداران و پیشکسوتان باشگاه شده‌ است.در این خصوص گفت و گویی با حسن روشن پیشکسوت استقلال انجام‌ دادیم که او اعتقاد دارد حرف‌های جواد خیابانی را زیاد جدی نگیرید و کسی که از زبان شخصی که حدود پنج - شش سال است فوت کرده نباید، حرف زد.آقای روشن درباره دو بازی استقلال صحبت می‌کنید؟صحبت خاصی ندارم!چرا؟!چون بازی هایش را ندیدم و فقط نتایج را شنیدم.

وقتی بازی‌ها را نگاه نمی‌کنم چه چیزی را بگویم؟!چرا نگاه نمی‌کنید؟من فقط دوست دارم استقلال ببرد و هواداران خوشحال شوند‌. مهم نیست که من نگاه کنم یا نکنم.خبر دارید مهدی قایدی برگشته؟بله خبر دارم. او قرار بود از امارات راهی اروپا شود چرا برگشت؟احتمالا به خاطر تیم ملی برگشته؟بله او درست راهنمایی نشد و به همین خاطر برگشت.

قایدی جایی نبود برود که به استقلال برگشت. امیدوارم که دوباره به اوج برگردد و جبران کند.درباره اظهارات جواد خیابانی صحبتی ندارید؟خودتان می‌گویید خیابانی! جواد است دیگر چه جوابی بدهم؟!حرف‌های او برای خراب کردن تاج نیست؟تاج با حرف‌های جواد خراب نمی‌شود. تاج ان زمان پاک ترین تیم ایران و آسیا بود که همه دوستش داشتند و افتخارات زیادی هم به دست آورد.

اصلا جواد خیابانی چرا از زبان کسی اظهار و نظر می‌کند که حدود پنج - شش سال است به رحمت خدا رفته و در قید حیات نیست؟! آیا این کار درست است؟! تاج اولین تیم فرهنگی تاریخ فوتبال ایران بود که حتی والیبال آن هم یک تیم پرافتخار و صاحب نام بود. همه تیم‌های آن زمان تاج بعد از مسابقات در باشگاه جمع می‌شدند و دور هم بودند. متاسفانه این آقا! مشخص نیست دنبال چه چیزی است و از زبان مرحوم همایون بهزادی حرف می‌زند! من حاضر هستم در تلویزیون زنده هر کسی که دوست دارد درباره گذشته با سند حرف بزنم و پاک بودن تاج را به همه ثابت کنم.

باز هم می‌گویم زیاد حرف‌های جواد را جدی نگیرید!ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید خبرهای بیشتر درباره ی حسن روشنقایدی ۸۷ نفر در مورد این مطلب نظر داده اند شما چه فکر می کنید ؟ برای ارسال نظر لطفا از طریق اپلیکیشن آخرین خبر اقدام فرمایید تبلیغات خبرهای پیشنهادی. .


بازنشر از : آخرین خبر