1401\06\01 15:13:09


حمله به شکار جدید یونایتد؛ کاسمیرو بازیکن بزرگی نبود و نیست!

فارس/ اسطوره باشگاه لیورپول به شدت از خرید جدید منچستر یونایتد انتقاد کرد. کاسمیرو صخره رئال مادرید بعد از سال ها درخشش برای کهکشانی ها راهی منچستر یونایتد شد.

اسطوره باشگاه لیورپول به شدت از خرید جدید منچستر یونایتد انتقاد کرد.کاسمیرو صخره رئال مادرید بعد از سال ها درخشش برای کهکشانی ها راهی منچستر یونایتد شد.هافبک دفاعی برزیلی روز گذشته در بازی منچستر یونایتد با لیورپول در ورزشگاه حضور داشت و به نوعی به هواداران معارفه شد.اما ستاره رئال هنوز پا به توپ نشده در انگلیس مورد هجمه قرار گرفت و گریم سونس اسطوره باشگاه لیورپول در این زمینه در مصاحبه با شبکه «اسکای اسپورت»، گفت:کاسمیرو در رئال مادرید با بازیکنان بزرگی بازی می‌کرد، اما او بازیکن بزرگی نیست، او هرگز بازیکن بزرگی نبوده است.

فکر می‌کنم او خوش شانس بود که در آن تیم رئال مادرید حضور داشت.وی افزود: فکر نمی کنم او پاس های زیادی داده باشد، فکر نمی کنم او دیگر فوتبالیست ها را وادار به بازی کند. رئال مادرید و به خصوص آن خط میانی پر از مهره باعث شد تا این بازیکن موفق ظاهر شود.سونس ادامه داد: او 30 سال دارد و 70 میلیون قیمت دارد. این پول زیادی است.

من انتظار ندارم که منچستریونایتد وقتی کاسمیرو توپ را در اختیار دارد بهتر بازی کند.. .


بازنشر از : آخرین خبر