1401\06\01 01:51:06


خلاصه‌بازی سمپدوریا 0 - یوونتوس 0

ورزش 3/ بازی کسالت‌بار سمپدوریا و یوونتوس با تساوی بدون گل خاتمه یافت. مکس الگری به خواسته‌اش رسید؛ یوونتوس به خوبی دفاع کرد و نتیجه بازی آن‌ها مقابل سمپدوریا، تساوی بدون گل بود.

بازی کسالت‌بار سمپدوریا و یوونتوس با تساوی بدون گل خاتمه یافت.مکس الگری به خواسته‌اش رسید؛ یوونتوس به خوبی دفاع کرد و نتیجه بازی آن‌ها مقابل سمپدوریا، تساوی بدون گل بود. اولین حمله جدی توسط سمپدوریا صورت گرفت.

پاس عمقی صبیری، مهدی لریس را با پرین تک‌به‌تک کرد که واکنش به موقع او باعث شد توپ به تیر عمودی خورده و به دستان پرین برگردد. دقایقی بعد خوان کوادرادو پس از توپ‌ربایی، با آئودرو تک‌به‌تک شد اما توپ را محکم به او کوبید. نیمه اول به‌شکل خواب‌آوری بدون گل به‌پایان رسید.

در نیمه دوم، فابیو میرتی جوان و تازه‌وارد پاسی عمقی برای ولاهوویچ فرستاد و سپس رابیو توپ را به گل تبدیل کرد اما گل او آفساید بود. در اواخر بازی، شوت محکم نیکولو روولا با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت. در ثانیه‌های پایانی سانتر مویزه کین با ضربه کوستیچ همراه شد که آئودرو نگذاشت دروازه باز شود. تاریخ برگزاری: دوشنبه، 31 مرداد 1401 (22 آگست 2022)هفته برگزاری: هفته 2 سری آ، فصل 23-2022.

.


بازنشر از : آخرین خبر