1402\01\22 03:09:08


خمس: پرسپولیس راه برنده شدن را بلد است

ورزش 3/پاکو خمس سرمربی تیم تراکتور در برنامه فوتبال برتر حضور یافت و در حالی که از هتل واقع در بنیان دیزل صحبت می‌کرد، در مورد بازی سپاهان گفت: پیروزی مقابل سپاهان ما را به رتبه چهارم نزدیک کرده، با این برد پرسپولیس و استقلال هم به صدر جدول نزدیک شدند. این رقابت در بالای جدول باعث می‌شود لیگ پایان جذابی داشته باشد.

پاکو خمس سرمربی تیم تراکتور در برنامه فوتبال برتر حضور یافت و در حالی که از هتل واقع در بنیان دیزل صحبت می‌کرد، در مورد بازی سپاهان گفت: پیروزی مقابل سپاهان ما را به رتبه چهارم نزدیک کرده، با این برد پرسپولیس و استقلال هم به صدر جدول نزدیک شدند.

این رقابت در بالای جدول باعث می‌شود لیگ پایان جذابی داشته باشد. واقعا نمی‌توانم بگویم کدام تیم شانس بیشتری برای قهرمانی دارد اما رقابت خوبی خواهد بود.او با اشاره به قدرت تیم مدعیان عنوان کرد: به عنوان یک تیم به نظرم من، سپاهان بهتر است. ولی خب پرسپولیس یک ویژگی برای بردن بازی‌ها دارد که شاید بقیه نداشته باشند.

استقلال تیم خوبی است و اصلا نمی‌توانم بگویم احتمال قهرمانی‌اش کمتر است، آن‌ها تعادل خوبی در تیمشان دارند.وی افزود: سعی می‌کنم عادت کنم، فکر کنم لیگ ایران لیگی است که خیلی ظرفیت بهتر شدن دارد. واقعا می‌شود در سطح بهتری باشد. سعی می‌کنم عادت کنم اما فکر کنم وظیفه ما این است که این چیزها را بهتر کنیم و پیشرفت کنیم و کیفیت لیگ را بالا ببریم.خمس راجع به کیفیت بازیکنان ایرانی توضیح داد: فکر می‌کنم بازیکنان ایرانی خیلی خوب هستند.

از نظر فکر کنم تیم‌های پایه، آن آموزش لازم را نمی‌بینند، در اروپا خیلی زمان می‌گذارند و چیزهای زیادی را آموزش می‌دهند تا وقتی به سطح بزرگسالان رسیدند، دیگر این موارد را می‌دانند. به من می‌گفتند در ایران بازیکنان از 15 سالگی می‌آیند اما در اروپا استعدادیابی از 5 سالگی است.سرمربی تراکتور درباره سرمای هوا در تبریز و استفاده از کلاه گفت: خیلی سخت بود چون هوا خیلی سرد بود. وقتی هوا سرد است من دوست دارم سه، چهار کلاه بگذارم اما الان هوا خوب است.

بازار او همچنین درباره تصاویر دوران بازیکنی و موهای بلندش اظهار داشت: موهای بلند من تبدیل به ریش شدند.پاکو خمس در مورد روحیات شخصی عنوان کرد: ما هم مثل بقیه انسان‌ها خوشحال یا ناراحت می‌شویم اما در تلویزیون شما ما را فقط عصبانی و جدی و در حال فریاد می‌بینید. این چیزی است که شما از مربیان می‌بینید.سرمربی اسپانیایی با اشاره به سبک بازی تیمش توضیح داد: ایده ما همان فوتبال مالکانه است و همین را دنبال می‌کنیم اما شرایط بعضی مواقع به خاطر وضعیت زمین سخت می‌شود. تفاوت ایران با اروپا این است که آنجا همیشه چمن کوتاه و پرفکت و مرطوب است اما در ایران یا چمن بلند است یا خشک است یا ناهموار است.

این سختی کاری است که ما داریم.وی در خصوص تغییر پست اسدی و احتمال حضور محمدرضا اخباری در خط حمله گفت: اخباری جای خوبی دارد و تصمیم ندارم پست او را عوض کنم. فکر کنم او یکی از بهترین دروازه‌بانان ایران است و باعث خوشحالی است که ما او را داریم. رضا اسدی توانایی این را دارد در هر پستی بازی کند اما باتوجه به سبک بازی ما، بهتر است او نزدیک به دروازه باشد تا دور از دروازه.او در پایان در پاسخ به این سوال که آیا پیشنهادی از تیم ملی داشت، اظهار داشت: نه کسی با من تماس نگرفت..

.


بازنشر از : آخرین خبر