1401\06\01 05:10:08


خوش‌گذرانی لواندوفسکی پس از درخشش در بارسلونا

آخرین خبر/ روبرت لواندوفسکی که شب گذشته در بازی بارسلونا و رئال‌سوسیداد در سن سباستین بسیار درخشان ظاهر شد و دو گل زد و یک پاس گل داد، اکنون به استراحت و تفریح مشغول شده است تا بدین ترتیب خستگی خود را از تن به در کند. به گزارش فوتبالی، در تصاویری که

روبرت لواندوفسکی که شب گذشته در بازی بارسلونا و رئال‌سوسیداد در سن سباستین بسیار درخشان ظاهر شد و دو گل زد و یک پاس گل داد، اکنون به استراحت و تفریح مشغول شده است تا بدین ترتیب خستگی خود را از تن به در کند.به گزارش فوتبالی، در تصاویری که روبرت لواندوفسکی در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته است، می بینیم که او با یک اسکیت برد مشغول تفریح و بازی شده است و در اصل اسکیت سواری می کند.ستاره لهستانی بارسلونا در توضیح این تصاویر نوشته است:" بدون شرح، فقط حال و هوای خوب"در واقع روبرت لواندوفسکی در حال عادت کردن به زندگی در اسپانیا است و دارد خودش را به این کشور وفق می دهد.

او تاکنون سابقه بازی در لالیگا را نداشته است و اکنون برای اولین بار با بارسلونا این قضیه را تجربه می کند. لواندوفسکی شب گذشته مقابل رئال سوسیداد یک گل زود هنگام در همان دقیقه اول بازی به ثمر رساند که این گل اولین گل او در لالیگا بود و اولین گل رسمی اش برای بارسلونا هم به حساب می آمد. لواندوفسکی در دقیقه 68 روی پاس فاتی گل دوم خود و گل سوم بارسا را هم زد.

او همچنین در دقیقه 79 به آنسو فاتی پاس گل داد.. .


بازنشر از : آخرین خبر