1402\10\11 13:25:15


دبیر: مربی دنبال پول باشد نمی‌تواند شاگرد بسازد

فارس/رئیس فدراسیون کشتی گفت: اگر یک مربی دنبال درآمدزایی از کشتی باشد نمی‌تواند شاگرد بسازد. مراسم افتتاح سومین پایگاه قهرمانی کشتی با حضور علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی، علی جوادی مدیرکل ورزش استان تهران، منصور برزگر قهرمان المپیک، محمد محمودی پیشکسوت کشتی و جمعی از پیشکسوتان و شهردار منطقه ۱۵ تهران برگزار شد.

رئیس فدراسیون کشتی گفت: اگر یک مربی دنبال درآمدزایی از کشتی باشد نمی‌تواند شاگرد بسازد.مراسم افتتاح سومین پایگاه قهرمانی کشتی با حضور علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی، علی جوادی مدیرکل ورزش استان تهران، منصور برزگر قهرمان المپیک، محمد محمودی پیشکسوت کشتی و جمعی از پیشکسوتان و شهردار منطقه ۱۵ تهران برگزار شد.

این پایگاه قهرمانی در منطقه هاشم آباد قرار دارد. این سومین پایگاه قهرمانی کشتی تهران است و ۲ پایگاه دیگر هم در تهران افتتاح خواهد شد.علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی در جریان افتتاح سومین پایگاه قهرمانی کشتی در تهران، عنوان کرد: اگر یک مربی دنبال پول برود نمی‌تواند شاگرد بسازد، این یک قانون نانوشته است. رئیس فدراسیون کشتی ادامه داد: مربی که دنبال درآمدزایی از کشتی برود نمی‌تواند شاگرد بسازد. اینجا باید این اتفاق بیفتد و هیات کشتی باید در مسیر کشتی‌گیر سازی برود.

در این منطقه این سالن باعث می شود آسیب‌های اجتماعی این منطقه کم شود. وی خاطرنشان کرد: در منطقه ۱۷ تهران هم بهترین خانه کشتی ایران را خواهیم ساخت. خانه کشتی بعدی در محله خاک سفید است. برنامه ما این است که در مناطق کم برخوردار خانه کشتی بسازیم. دبیر با بیان اینکه در تمام دنیا شهرداری‌ها زمین را می‌دهند و می‌گویند بروید، بسازید و در چند سال بهره برداری کنید، گفت: از وقتی آقای جوادی آمده حدود ۱۸ خانه کشتی به ما داده‌اند.

اگر تعداد ۳۰ هزار کشتی‌گیر را به ۴۰۰ هزار نفر رساندیم به خاطر این است که سالن کشتی و خانه کشتی را در محلات راه انداختیم.. .


بازنشر از : آخرین خبر