1402\01\22 08:30:09


درخواست پرسپولیس برای افزایش ظرفیت آزادی

ورزش 3/ مدیرعامل پرسپولیس می‌گوید اگر ورزشگاه آزادی تعداد بیشتری از هواداران را بپذیرد، قیمت بلیتها نیز کاهش خواهد یافت.  این هفته در اقدامی جالب باشگاه پرسپولیس بلیت جایگاه تیم میهمان را 50 هزار تومان گرانتر از جایگاه هواداران میزبان به فروش رساند که این موضوع مورد انتقاد ملوانی‌ها قرار گرفت.

مدیرعامل پرسپولیس می‌گوید اگر ورزشگاه آزادی تعداد بیشتری از هواداران را بپذیرد، قیمت بلیتها نیز کاهش خواهد یافت. این هفته در اقدامی جالب باشگاه پرسپولیس بلیت جایگاه تیم میهمان را 50 هزار تومان گرانتر از جایگاه هواداران میزبان به فروش رساند که این موضوع مورد انتقاد ملوانی‌ها قرار گرفت.البته این انتقاد در بین هواداران پرسپولیس نیز وجود دارد و آنها معتقدند که ارقام 150 هزار تومانی برای بلیت ورزشگاه، عدد غیرقابل پرداخت برای بسیاری از هواداران این تیم که اغلبشان را قشر کم برخوردار جامعه و همچنین نوجوانان تشکیل می‌دهند.با این حال مدیرعامل پرسپولیس اعتقاد دارد علت این موضوع ظرفیت حداقلی برای فروش بلیت است.

او می‌گوید: در تبریز از حضور تماشاگران لذت بردند، خب چرا ما نبریم؟ اگر امکان حضور تماشاگران در ورزشگاه وجود داشته باشد، ما هم بلیت را 30-40 هزار تومان خواهیم فروخت. ظرفیت تماشاگران دست ما نیست و مسئولان تعیین می‌کنند.باشگاه پرسپولیس در این فصل امکان فروش 5 و حداکثر 7 هزار بلیت را برای بازیهای خانگی خود داشته و حالا باید دید برای دربی مجوز چه میزان فروش وجود خواهد داشت.. .


بازنشر از : آخرین خبر