1402\10\11 01:07:00


دعوا کجا بود رفیق، به تاتنهام تبریک سال نو گفتیم!‏

ورزش 3/تاتنهام امشب آخرین بازی سال 2023 را در خانه خود مقابل ‏بورنموث انجام داد و موفق شد حریفش را 3-1 شکست بدهد. ‏یکی از نکات مهم این بازی مصدوم شدن دو بازیکن تاتنهام پاپه سار و الخاندرو ولیز بود.

تاتنهام امشب آخرین بازی سال 2023 را در خانه خود مقابل ‏بورنموث انجام داد و موفق شد حریفش را 3-1 شکست بدهد.

‏یکی از نکات مهم این بازی مصدوم شدن دو بازیکن تاتنهام پاپه سار و الخاندرو ولیز بود. ‏سرمربی تاتنهام گفت از مصدومیت همسترینگ پاپه سار به اندازه خود او ناراحت است، ‏چرا که ستاره سنگالی دوست دارد بتواند برای تیم ملی کشورش در جام ملت‌های آفریقا ‏بازی کند. در جریان این مسابقه شاهد درگیری شدید بین آنگه پوستکوگلو با نیمکت بورنموث ‏بودیم ولی او در نشست خبری بعد از بازی سعی کرد اوضاع را آرام کند و به خبرنگاران ‏گفت درگیری‌ای در کار نبوده و دو طرف مشغول تبریک گفتن سال نو بوده‌اند.‏چه شد با نیمکت بورنموث درگیر شدی و کارت زرد گرفتی؟نه بابا، خبری نبود رفیق! فقط سال نو را به هم تبریک گفتیم و گفتیم سال نو مبارک!‏درخشش لوسلسو و دو پاس گل در بازی امروز بازار جیووانی بی‌نظیر بود. او چند هفته است که عالی کار می‌کند.

ما به درخشش یک ستاره ‏نیاز داشتیم و جیو امروز ستاره ما بود. به خصوص پاس او برای سون معرکه بود. حالا ‏که سون و سار را نداریم بیشتر به او نیاز پیدا خواهیم کرد.

‏مصدومیت سار ‏نمی‌دانیم دقیقا چقدر جدی است. پاپه سار از ناحیه همسترینگ درد می‌کشید و چون ‏می‌خواست برای تیم ملی کشورش بازی کند خیلی ناراحت بود. ما در این فصل دائما با ‏این مشکل مواجهیم.

به جز گلی که سار زد، در اوایل بازی عالی بود. انگار هر کس برایمان ‏خوب کار کند باید بلافاصله مصدوم شود. امیدوارم زودتر خوب بشود و بتواند برای تیم ‏ملی کشورش بازی کند.‏ادامه بازی کردن آلخو ولیز با وجود مصدومیت‏آلخو خیلی درد داشت و ما همه تعویض‌هایمان را کرده بودیم و سعی کردیم به او پیام ‏بدهیم که آرام بازی کند و کنار بکشد.

بعد از مدتی خواستیم به او بگوییم بیرون بیاید تا ‏ده نفره بازی کنیم ولی آلخو قبول نکرد و این نشان می‌دهد چه شخصیت بی‌نظیری دارد.‏. .


بازنشر از : آخرین خبر