1402\01\22 11:20:06


دفاع همسر والورده از او: خانواده در اولویت است

ورزش 3/ مینا بونینو، همسر فدریکو والورده، با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش نسبت به اتفاقات رخ داده بین این بازیکن و الکس بائنا واکنش نشان داد.  والورده پس از پایان بازی برابر ویارئال که با شکست رئال مادرید همراه شد با بائنا درگیری فیزیکی پیدا کرد.

مینا بونینو، همسر فدریکو والورده، با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش نسبت به اتفاقات رخ داده بین این بازیکن و الکس بائنا واکنش نشان داد. والورده پس از پایان بازی برابر ویارئال که با شکست رئال مادرید همراه شد با بائنا درگیری فیزیکی پیدا کرد. این بازیکن مدعی شده که بائنا پیش از این با اشاره به شرایط سخت همسر و فرزندش و احتمال از بین رفتن بچه پیش از به دنیا آمدن در جریان بازی به او طعنه زده و به همین دلیل پس از پایان بازی با مشت به صورت او کوبید. بونینو در این باره نوشت:« تصور کنید که 14 هفته باردار هستید و به شما می‌گویند که ممکن است بچه به دنیا نیاید، این که شما می‌توانید گزینه سقط کردن را انتخاب کنید یا منتظر جواب آزمایش بمانید که بیشتر از یک ماه طول می‌کشد.

تصور کنید که خودتان را برای شرح این داستان که باید بچه مرده را به دنیا بیاورید آماده می‌کنید. تصور کنید که از اولین روزهای ژانویه تا 10 فوریه که نتیجه آمد، من در تختم بودم، هر روز دراز می‌کشیدم و بچه‌ای را با خودم داشتم که نمی‌دانستم قرار است به دنیا بیاید یا خیر و در همین حال زندگی ادامه داشت و من باید صبر می‌کردم. تصور کنید که پس از همه این اتفاقات به شما بگویند که بعضی افراد بگویند ما سعی در سو استفاده از بدبختی خودمان داریم عجیب است. این موضوع قلب من را می‌شکند. این کلمات بیشتر از هر چیزی به من آسیب می‌زند و من آماده نیستم که بار دیگر چنین شرایطی را تجربه کنم.

تبلیغات
خرید اینترنتی لباس بچه
فروشگاه اینترنتی دُرین کیدز فروش اینترنتی لباس کودک با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت .
# کودک - # بچه - # فروش اینترنتی لباس بچه

من می‌خواهم ساکت کنم و نظری در این باره ندارم اما این مطرح کردن چنین صحبت‌هایی واقعا درست نیست.  بازار خدا همه چیز را می‌بیند و می‌داند واقعیت چیست. ما آرام هستیم اما آنها زخمی را دوباره باز کردند که حتی بسته هم نشده چون تا وقتی بچه به دنیا نیاید آرام نخواهم شد. خطوط قرمزی هست که نباید از آنها عبور کرد، همه چیز به فوتبال مربوط نیست.

همه چیزدر زندگی منصفانه نیست. خانواده بر همه چیز ارجحیت دارد. من همیشه گفتم که فوتبال کم اهمیت‌ترین موضوع در مهم‌ترین اتفاقات است.».

.


بازنشر از : آخرین خبر