مهر/ عضو مجمع فدراسیون فوتبال گفت: ساعت ۴:۳۰ بامداد گفتند انتخابات فدراسیون برگزار می‌شود. جهانگیر کی شمس پیش از حضور در مجمع فدراسیون فوتبال درباره لغو و برگزاری انتخابات فد

1401\06\08 13:08:24


دلیل بی نظمی انتخابات را نمی‌دانم. جلسه ای با تاج و ماجدی نداشتم

مهر/ عضو مجمع فدراسیون فوتبال گفت: ساعت ۴:۳۰ بامداد گفتند انتخابات فدراسیون برگزار می‌شود. جهانگیر کی شمس پیش از حضور در مجمع فدراسیون فوتبال درباره لغو و برگزاری انتخابات فدراسیون گفت: اطلاعی ندارم.

عضو مجمع فدراسیون فوتبال گفت: ساعت ۴:۳۰ بامداد گفتند انتخابات فدراسیون برگزار می‌شود.جهانگیر کی شمس پیش از حضور در مجمع فدراسیون فوتبال درباره لغو و برگزاری انتخابات فدراسیون گفت: اطلاعی ندارم.

ساعت ۱:۳۰ بامداد بود که به ما پیام دادند جلسه لغو شده است. ساعت ۴:۳۰ هم گفتند برقرار است.وی در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه آیا این مسئله لطمه‌ای به مجمع نمی‌زند؟ تصریح کرد: به نظر اعضای مجمع لطمه نمی‌زند ولی دلیلش را نمی دانم. اجازه بدهید از مسئولان دلیل این بی نظمی را بدانیم.عضو مجمع فدراسیون فوتبال همچنین جلسه و رایزنی با مهدی تاج و میرشاد ماجدی گزینه‌های ریاست فدراسیون را تکذیب کرد و گفت: من با هیچکدام از کاندیداها جلسه‌ای نداشتم.

صحبت و رایزنی حق قانونی است ولی شخصاً جلسه‌ای نداشتم.کی شمس همچنین از برگزاری جلسه شبانه اعضای مجمع فدراسیون در مرکز ملی فوتبال اظهار بی اطلاعی کرد.مدیرعامل باشگاه صنعت نفت همچنین درباره تقابل این تیم با پرسپولیس در هفته چهارم لیگ برتر و حضور تماشاگران هم گفت: همه دوست دارند هوادارانشان کامل در ورزشگاه باشند؛ هم زنان هم مردان. دنبال هستیم تا ببینیم امروز می‌شود هواداران خانم را به ورزشگاه بیاوریم یا نه.ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید خبرهای بیشتر درباره ی ماجدیتاج ۰ نفر در مورد این مطلب نظر داده اند شما چه فکر می کنید ؟ برای ارسال نظر لطفا از طریق اپلیکیشن آخرین خبر اقدام فرمایید تبلیغات خبرهای پیشنهادی. .


بازنشر از : آخرین خبر


قفسه فلزی - قفسه انبار