1402\01\10 14:05:16


دو ستاره چلسی در لیست تابستانی رئال مادرید

ورزش 3/رئال مادرید به دنبال جذب کای هاورتز و ریس جیمز، دو بازیکن چلسی، در تابستان جاری است.  باشگاه رئال مادرید برنامه های متنوعی برای نقل و انتقالات تابستانی دارد.

رئال مادرید به دنبال جذب کای هاورتز و ریس جیمز، دو بازیکن چلسی، در تابستان جاری است. باشگاه رئال مادرید برنامه های متنوعی برای نقل و انتقالات تابستانی دارد.

از جود بلینگام، مهاجم دورتموند، به عنوان هدف اصلی این باشگاه یاد می شود. با این وجود کهکشانی ها برای پست های دیگر هم نفراتی را مدنظر دارند.آنها به دنبال جذب یک مدافع راست بازیساز و خلاق هستند تا با دنی کاروخال رقابت کند. ریس جیمز، ملی انگلیسی چلسی، گزینه اول رئالی‌ها برای این پست است.

باشگاه اسپانیایی در پنجره های قبلی خریدهای مهمی از چلسی داشته که از میان آنها می توان به تیبو کورتووا و ادن هازارد اشاره کرد.طبق گزارش AS با توجه به اینکه باشگاه چلسی برای ایجاد تعادل در حساب و کتاب‌های مالی خود باید چند ستاره را بفروشد، رئال مادرید تلاش می کند تا با ارائه پیشنهادات مالی مناسب از این شرایط نهایت استفاده را ببرد. جیمز به احتمال زیاد تا سال 2028 با چلسی باشد اما شاید یک پیشنهاد مالی کلان از سوی رئال، باشگاه انگلیسی را نسبت به فروش او وسوسه کند. بازار همچنین گفته می شود باشگاه رئال مادرید کای هاورتز، ملی پوش آلمانی چلسی را نیز زیر نظر دارد.

این مهاجم گلزن در سال 2020 از بایرلوکوزن راهی چلسی شد و با 23 سال سن می تواند گزینه ایده آلی برای خط حمله رئال مادرید طی سال های آینده باشد.. .


بازنشر از : آخرین خبر