1402\01\22 11:20:09


رئال بالاتر از بارسا صدرنشین لالیگا شد!

فارس/ نشریه مادریدی با انتشار آماری رئال مادرید را بالاتر از بارسلونا صدرنشین لالیگا معرفی کرد.  تیم فوتبال بارسلونا شب گذشته در هفته بیست و هشتم لالیگا به مصاف خیرونا رفت و با موقعیت سوزی های زیاد بازیکنان بارسا این دیدار با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

نشریه مادریدی با انتشار آماری رئال مادرید را بالاتر از بارسلونا صدرنشین لالیگا معرفی کرد. تیم فوتبال بارسلونا شب گذشته در هفته بیست و هشتم لالیگا به مصاف خیرونا رفت و با موقعیت سوزی های زیاد بازیکنان بارسا این دیدار با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.شاگردان ژاوی با این تساوی 72 امتیازی شدند و فاصله خود را با رئال مادرید رده دومی 13 امتیاز افزایش دادند.

نشریه «آس» اسپانیا در گزارشی با عنوان «وضعیت جدول لالیگا بدون VAR» صدرنشینی بارسلونا به چالش کشید.این رسانه مادریدی با انتشار آمار تمام بازی های این فصل لالیگا تا این جای رقابت ها که VAR  باعث تغییر نتایج بازی ها شده تمام این مداخلات VAR در بازی ها را به نفع شاگردان ژاوی دانست.این نشریه مادریدی دو جدول لالیگا یکی با مداخله VAR و یک جدول لالیگا بدون VAR را منتشر کرد. در جدول لالیگای با VAR بارسلونا با 72 امتیاز صدرنشین است و با رئال 13 امتیاز اختلاف دارد.اما دومین جدول و جنجال آفرین بدون VAR رئال مادرید با 65 امتیاز صدرنشین لالیگا شد و بارسلونا با 65 امتیاز با تفاضل کمتر در رده دوم قرار گرفت. بازار.

.


بازنشر از : آخرین خبر