1402\10\11 01:06:50


راز جدید موفقیت هالند از بطری شیر بخور!‏

ورزش 3/ ارلینگ هالند با انتشار یک ویدیو بهترین لحظات فوتبالی خود در ‏سال 2023 را معرفی کرد و با سپاس از هوادارانش ابراز امیدواری کرد که سال 2024 برای ‏او و سیتی سالی حتی بهتر باشد. ‏هالند سالی رکوردشکن را پشت سر گذاشته و در دوازده ماه گذشته برای منچسترسیتی و ‏تیم ملی کشورش نروژ 50 گل زده است.

ارلینگ هالند با انتشار یک ویدیو بهترین لحظات فوتبالی خود در ‏سال 2023 را معرفی کرد و با سپاس از هوادارانش ابراز امیدواری کرد که سال 2024 برای ‏او و سیتی سالی حتی بهتر باشد.

‏هالند سالی رکوردشکن را پشت سر گذاشته و در دوازده ماه گذشته برای منچسترسیتی و ‏تیم ملی کشورش نروژ 50 گل زده است. ‏ستاره نروژی منچسترسیتی در آخرین روز سال میلادی در اکانت اینستاگرامش ویدیویی ‏منتشر کرد که بهترین لحظات فوتبالی او در این سال را به نمایش می‌گذاشت. جزئیات ‏این ویدیو به شدت مورد توجه قرار گرفته و بسیاری از کاربران و دوست‌داران ارلینگ ‏هالند به شوخی با او پرداخته‌اند.‏در بخشی از این ویدیو او موهای بلندش که با کش پشت سر او بسته شده بود را باز ‏می‌کند و کاربران می‌گویند این حرکت تنها زمانی انجام می‌شود که هالند عصبانی شده ‏است.

‏بیشترین واکنش‌ها به صحنه‌ای در این ویدیو برمی‌گردد که هالند در حال نوشیدن شیر از ‏بطری است. عده زیادی از کاربران می‌گویند اگر می‌خواهید به اندازه ارلینگ هالند گل ‏بزنید باید از بطری شیر بخورید!‏. .


بازنشر از : آخرین خبر