1402\01\10 14:05:22


روزنامه‌های اسپانیا: پیشنهاد 100 میلیونی رئال به بلینگام

ورزش 3/طبق ادعای موندو دیپورتیوو باشگاه بارسلونا قصد دارد در نقل و انتقالات تابستانی سه بازیکن آزاد را بدون خرج کردن هزینه اضافه جذب کند. با پایان فیفا دی و از راه رسیدن دوباره مسابقات باشگاهی، روزنامه های اسپانیا هم مطالب خود را روی تیم های باشگاهی این کشور متمرکز کرده اند.

طبق ادعای موندو دیپورتیوو باشگاه بارسلونا قصد دارد در نقل و انتقالات تابستانی سه بازیکن آزاد را بدون خرج کردن هزینه اضافه جذب کند.با پایان فیفا دی و از راه رسیدن دوباره مسابقات باشگاهی، روزنامه های اسپانیا هم مطالب خود را روی تیم های باشگاهی این کشور متمرکز کرده اند.

در صفحه اول روزنامه های ورزشی کشور اسپانیا اخبار مهم و جالبی به چشم می خورد که در ادامه آن ها را مرور می کنیم."هزینه 0" این تیتر امروز روزنامه موندو دیپورتیوو است که به سیاست باشگاه بارسلونا در نقل و وانتقالات تابستانی اشاره دارد. آبی اناری ها قصد دارند اینیگو مارتینز، ایلکای گوندوغان و پیر امریک اوبامیانگ را به عنوان بازیکن آزاد و بدون اینکه هزینه بابت رضایت نامه شان پرداخت کنند به خدمت بگیرند.در صفحه اول این روزنامه به مصاحبه تند اخیر پدر آنسو فاتی علیه باشگاه بارسلونا اشاره شده و صحبت های اخیر لوئیس انریکه در رابطه با علاقه اش برای حضور در لیگ برتر نیز به چشم می خورد.روزنامه مارکا صفحه اول خود را به برنامه فشرده و حساس رئال مادرید در طول 2 هفته آینده اختصاص داده است. در کنار عکسی از کارلو آنچلوتی، برنامه بازی های رئال دیده می شود که باید در عرض 14 روز یک بار با بارسلونا و 2 بار با چلسی دیدار کند.

صبحت های اخیر انریکه در پاسخ به منتقدان و البته علاقه اش به حضور در انگلیس در صفحه اول مارکا هم دیده می شود. بازار آ.اس در صفحه اول شماره امروز خود از علاقه رئال مادرید به جذب جودی بلینگام خبر داده و تاکید کرده که کهکشانی ها حاضر نیستند بیش از 100 میلیون یورو برای این بازیکن هزینه کنند. این در حالی است که لیورپول و منچسترسیتی نیز مشتریان دیگر این مهاجم انگلیسی به شمار می روند..

.


بازنشر از : آخرین خبر