1401\06\01 06:50:08


زمان ورود VAR به فوتبال ایران مشخص شد

ایرنا/ مسئول کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: تلاش می‌کنیم تا از نیم‌فصل دوم از سیستم کمک داور ویدیویی استفاده کنیم. خداداد افشاریان دوشنبه شب در یک گفت‌وگوی تلویزیونی با اشاره به زمان استفاده از سیستم کمک داور ویدیویی در لیگ فوتبال ایران

مسئول کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: تلاش می‌کنیم تا از نیم‌فصل دوم از سیستم کمک داور ویدیویی استفاده کنیم.خداداد افشاریان دوشنبه شب در یک گفت‌وگوی تلویزیونی با اشاره به زمان استفاده از سیستم کمک داور ویدیویی در لیگ فوتبال ایران اظهار داشت: طبق آخرین اطلاعاتی که در این باره دارم، وزارت ورزش و جوانان به نتیجه رسیدند و طی یکی دو روز آینده شرکت مربوطه را اعلام خواهیم کرد.وی افزود: بحث آموزش داوران کشور هم بود.

در زمینه سخت افزاری ورزشگاه‌ها هم وجود داشت:رئیس کمیته داوران تاکید کرد: تلاش می‌کنیم تا در نیم فصل دوم این سیستم را راه اندازی کنیم و حلقه گمشده داوران پیدا شود و با آرامش به مسابقات برویم و از مسابقات لذت ببریم.افشاریان در مورد تاییدیه این سیستم تاکید کرد: با توجه به اینکه وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال پای کار هستند به نظر می‌رسد که این کار نهایی شود و در همین فصل جشن استفاده از VAR را داشته باشیم.. .


بازنشر از : آخرین خبر