1402\10\11 13:25:10


ستاره آرسنال: به قهرمانی فکر هم نکنید!

ورزش 3/ دکلان رایس، ستاره آرسنال، مدعی شد که بازیکنان این تیم نباید به صحبت رسانه‌ها درباره قهرمانی این تیم توجه کنند.   آرسنال شب گذشته در چارچوب رقابت‌های هفته بیستم لیگ برتر انگلیس روبروی فولام قرار گرفت و با نتیجه 1-2 برابر این تیم شکست خورد.

دکلان رایس، ستاره آرسنال، مدعی شد که بازیکنان این تیم نباید به صحبت رسانه‌ها درباره قهرمانی این تیم توجه کنند.  آرسنال شب گذشته در چارچوب رقابت‌های هفته بیستم لیگ برتر انگلیس روبروی فولام قرار گرفت و با نتیجه 1-2 برابر این تیم شکست خورد. این باخت در حالی رقم خورد که شاگردان میکل آرتتا با کسب پیروزی در این بازی می‌توانستند به صورت موقت راهی صدر جدول شوند و خیال‌شان را از بابت حضور در جایگاه دوم راحت کنند اما این اتفاق رخ نداد تا این تیم به جایگاه چهارم سقوط کرده باشد. رایس پس از پایان این بازی در گفتگو با اسکای اسپورت اظهار داشت:« بسیار از این وضعیت ناامید هستیم.

تحمل این باخت برای ما خیلی سخت است. امروز بار دیگر به اندازه کافی خوب بازی نکردیم و این دو بازی آخر با هدفی که در طول فصل داریم سازگار نبوده است.پس از تساوی برابر لیورپول این احساس را داشتیم که می‌توانیم رو به جلو حرکت کنیم اما هضم دو شکست برای ما بسیار دشوار است. بازی برابر وستهم توانستیم 30 شوت بزنیم و لمس توپ زیادی در محوطه جریمه داشتیم اما نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. صحبت زیادی در رسانه‌ها هست که مدام از این موضوع می‌گوید که آرسنال امسال قهرمان رقابت‌های لیگ برتر خواهد شد اما ما حاضر نیستیم به چنین مسائلی فکر کنیم.

در حال حاضر مانعی بر سر راه ما قرار گرفته اما زمان مضطرب شدن و ترسیدن نداریم. باید همچنان مثبت‌نگر بمانیم.». .


بازنشر از : آخرین خبر