فارس/ سرپرست تیم فوتبال مس کرمان گفت: برخی خواسته‌هایی دارند که باشگاه مس آنها را برآورده نمی‌کند و به همین دلیل ما را می‌زنند. رضا جهرمی در مورد برتری 3 بر صفر مس

1401\05\31 13:44:11


سرپرست مس کرمان: انگیزه بسیار بالایی برای بازی با استقلال داریم

فارس/ سرپرست تیم فوتبال مس کرمان گفت: برخی خواسته‌هایی دارند که باشگاه مس آنها را برآورده نمی‌کند و به همین دلیل ما را می‌زنند. رضا جهرمی در مورد برتری 3 بر صفر مس کرمان مقابل پیکان در هفته دوم لیگ برتر اظهار داشت: خدا را‌‌‌&

سرپرست تیم فوتبال مس کرمان گفت: برخی خواسته‌هایی دارند که باشگاه مس آنها را برآورده نمی‌کند و به همین دلیل ما را می‌زنند.رضا جهرمی در مورد برتری 3 بر صفر مس کرمان مقابل پیکان در هفته دوم لیگ برتر اظهار داشت: خدا را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شکر تیم بعد از آن برد روحیه خوبی دارد.

مس تیم یک‌دست و خوبی است و در آن مسابقه نیز بچه‌ها تمام توانشان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ گذاشتند تا شایستگی‌های خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ اثبات کنند. مس در حال حاضر از لحاظ تیمی، مدیریتی و... وضعیت مناسبی دارد و همه جوره برای دیدار با استقلال آماده هستیم.وی ادامه داد: نتیجه خیلی خوبی مقابل پیکان گرفتیم، دلیلش هم این بود که بچه‌ها انگیزه زیادی داشتند و کادر فنی نیز در هفته گذشته تمام تلاش خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای آنالیز خوب پیکان که مقابل ملوان به برتری رسیده بود، به کار گرفت.

خوشبختانه بازیکنان ما در جریان بازی، تمام خواسته‌های کادر فنی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ اجرا کردند. خدا هم کمک کرد تا توپ‌های ما به گل تبدیل شد. البته موقعیت‌های خیلی خوب دیگری نیز داشتیم که آنها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ از دست دادیم.

در کل همین نتیجه 3 بر صفر از لحاظ شخصیتی و روحی خیلی برای ما موثر است.سرپرست تیم فوتبال مس کرمان در خصوص دیدار آینده این تیم مقابل استقلال و اینکه آیا نفراتی که بسیاری از آنها فصل گذشته در لیگ یک حضور داشتند، آماده این دیدار حساس هستند، پاسخ داد: برخی بازیکنان ما تجربه بازی در ورزشگاه آزادی مقابل تماشاگران را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دارند. حدود 60-50 هزار نفر سال گذشته در همین ورزشگاه برای تماشای دیدار ما و نساجی در مرحله نیمه نهایی جام حذفی به ورزشگاه آمدند و در آن مسابقه بازی خیلی خوبی انجام دادیم. از این لحاظ قطعا به مشکل برنمی‌خوریم.جهرمی تصریح کرد: بازی با استقلال به عنوان قهرمان فصل گذشته شرایط خاص خودش را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دارد و بسیار سخت است.

با این وجود بچه‌های ما انگیزه لازم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دارند، حسن بازی مقابل استقلال و پرسپولیس همین است که خود به خود انگیزه بازیکنان و کادر فنی تیم‌ها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای ارائه یک نمایش خوب بالاتر می‌برد.وی در خصوص اینکه یک پیج اینستاگرامی فعال در فوتبال کرمان، به تازگی از ارتباط فراتر از فوتبالی یک تیم با یک فرد خاص خبر داده و اعلام کرده نتیجه بازی اخیر این تیم به همین ارتباط بستگی دارد و برخی این موضوع را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به تیم مس کرمان نسبت داده‌اند، توضیح داد: سال گذشته هم در مورد مس کرمان چنین مسائلی مطرح می‌شد، اما دلیلی ندارد به  آنها ورود کنیم. سال گذشته خیلی ما را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در این مورد زدند اما سکوت کردیم و کار خودمان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ انجام دادیم. نتایج خیلی خوبی هم کسب کرده و به بهترین شکل راهی لیگ برتر شدیم.

امسال هم سیاستمان همین است که به این مسائل اهمیت ندهیم.سرپرست تیم فوتبال مس کرمان خاطرنشان کرد: قطار در حال حرکت را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ همیشه سنگ می‌زنند و این موضوع طبیعی است. شاید برخی خواسته‌هایی دارند اما مطمئن باشند مدیریت، کادر فنی و مجموعه تیم مس‌ آنها را برآورده نمی‌کند.. .


بازنشر از : آخرین خبر


پیش بینی قیمت روز دلار طلا و خودرو