طرفداری/ با پایان فصل نقل‌وانتقالات تابستانی ارسلان مطهری در استقلال ماندنی شد. ارسلان مطهری با شروط سه گانه استقلال برای فسخ قراردادش موافقت نکرد و در این تیم ماندنی شد

1401\05\31 02:03:04


سه شرط استقلال برای گیتاریست!

طرفداری/ با پایان فصل نقل‌وانتقالات تابستانی ارسلان مطهری در استقلال ماندنی شد. ارسلان مطهری با شروط سه گانه استقلال برای فسخ قراردادش موافقت نکرد و در این تیم ماندنی شد.

طرفداری/ با پایان فصل نقل‌وانتقالات تابستانی ارسلان مطهری در استقلال ماندنی شد.ارسلان مطهری با شروط سه گانه استقلال برای فسخ قراردادش موافقت نکرد و در این تیم ماندنی شد.باشگاه استقلال برای آن که یک جای خالی در لیست بزرگسالان خود داشته باشد تا در صورت حل مشکل کاوه رضایی نام این مهاجم را به لیست اضافه کند، ارسلان مطهری را فراخواند تا در آخرین ساعات باز بودن پنجره نقل و انتقالات تابستانی با او بر سر فسخ قرارداد به توافق برسد.

ارسلان در مذاکره نهایی با نماینده باشگاه استقلال اعلام کرد تنها در صورتی حاضر است قرارداد خود را فسخ کند که کل مبلغ قرارداد دو ساله اش با استقلال را یک جا از این باشگاه بگیرد اما نظر باشگاه این بود که مطهری طلب خود را ببخشد و هیچ پولی برای فصل جدید از استقلال نگیرد و البته با امضا کردن این تعهد که تحت هیچ شرایطی به پرسپولیس منتقل نمی شود، قراردادش را با استقلال فسخ کند و به تیم لیگ برتری خواهان خود برود.ارسلان مطهری در جواب اعلام کرد به دلیل علاقه اش به استقلال تحت هیچ شرایطی به پرسپولیس نمی رود اما حاضر به فسخ یکطرفه قراردادش با استقلال نیست.در نهایت طرفین به هیچ توافق تازه‌ای نرسیدند و مطهری در استقلال ماندنی شد.. .


بازنشر از : آخرین خبر


تعمیر پکیج دیواری