1401\06\01 13:33:08


شکایت باشگاه استقلال از جواد خیابانی

آخرین خبر/ باشگاه استقلال به زودی از جواد خیابانی شکایت خواهد کرد. به گزارش فوتبالی، همه چیز از پنج شنبه هفته گذشته شروع شد که جواد خیابانی در یک برنامه تلویزیونی و به قول خودش در هنگام ورق زدن تاریخ ادعایی را مطرح کرد، مبنی بر اینکه هفت تن از بازیکنان تی

باشگاه استقلال به زودی از جواد خیابانی شکایت خواهد کرد.به گزارش فوتبالی، همه چیز از پنج شنبه هفته گذشته شروع شد که جواد خیابانی در یک برنامه تلویزیونی و به قول خودش در هنگام ورق زدن تاریخ ادعایی را مطرح کرد، مبنی بر اینکه هفت تن از بازیکنان تیم تاج پیش از شهرآورد هفدهم سال ۱۳۵۴ که با برتری ۳-۱ تاج همراه بود دوپینگ کرده‌اند.

این ادعا موجی از انتقادات را از سمت هواداران و پیشکسوتان استقلال به همراه داشت و اکنون از باشگاه استقلال خبر می‌رسد که بخش حقوقی باشگاه هم برای شکایت از این مجری تلویزیونی دست به کار شده‌اند.با پیگیری‌های خبرنگار فوتبالی از باشگاه استقلال مشخص شد که بخش حقوقی این باشگاه شب گذشته شکایت خود از جواد خیابانی را آماده کرده و ظرف امروز یا فردا به ثبت می‌رساند.اینکه چرا باشگاه استقلال به این نتیجه رسیده برای یک ادعا در سال ۱۳۵۴ که ثابت شدنش کار آسانی نیست هم از جواد خیابانی شکایت کند، در نوع خودش جالب به نظر می‌رسد و نشان می‌دهد فشار فضای مجازی چقدر زیاد است. البته در صورت شکایت، جواد خیابانی هم برای اثبات ادعایش، کار آسانی ندارد.ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید خبرهای بیشتر درباره ی استقلالجواد خیابانی ۱۶۲ نفر در مورد این مطلب نظر داده اند شما چه فکر می کنید ؟ برای ارسال نظر لطفا از طریق اپلیکیشن آخرین خبر اقدام فرمایید تبلیغات خبرهای پیشنهادی. .


بازنشر از : آخرین خبر