1402\01\22 09:49:15


صعود زغال سنگ به رده پنجم در روز استراحت سپاهان نوین

هفته پانزدهم لیگ برتر هندبال مردان ایران با چهار دیدار در روز یکشنبه و یک بازی روز دوشنبه بیست و یکم فروردین ماه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، در این هفته، تیم صدرنشین فولاد مبارکه سپاهان با هدایت مجیدرحیمی زاده توانست در ورزشگاه شهید میثمی اصفهان با نتیجه ۳۶-۲۹ تیم قعرنشین پیکان خراسان را شکست داده و ضمن کسب پیروزی در این دیدار، با ۲۵ امتیاز صدرنشینی خود را تثبیت کند.

شاگردان مسعود ظهرابی در تیم رده دومی نیروی زمینی شهیدشاملی کازرون که در تعقیب طلایی پوشان دیار نصف جهان چاره ای جز غلبه بر اسلام آباد غرب نداشتند، با نتیجه ۳۸-۳۴ از سد عقاب های زاگرس عبور کرده و با یک بازی کمتر و با کسب ۲۱ امتیاز در رده دوم و کورس قهرمانی باقی ماند. تیم رده سومی صنعت مس کرمان که در جایگاه سوم جدول رده بندی قرار دارد، با یک لغزش کوچک، جایگاه خود را به تیم تازه لیگ برتری شده گیتی پسند واگذار خواهد کرد. کرمانی ها در این هفته توانستند در کرج با نتیجه ۲۶-۳۶ از سد رعد پدافند البرز عبور کنند تا کماکان فاصله دو امتیازی خود را با تیم گیتی پسند حفط کرده باشند.

شاگردان کیوان صادقی در گیتی پسند در دیدار با تیم همشهری خودشان، پرواز هوانیروز که متشکل از هندبالیست های سرباز می باشد، توانستند با نتیجه ۲۸-۳۶ این تیم را شکست دهند و کماکان در جایگاه چهارم جدول باقی بمانند. در آخرین دیدار این هفته که روز دوشنبه بیست ویکم فروردین ماه برکزار شد، تیم زغال سنگ با هدایت علی اکبر خوشنویس میزبان تیم نفت و گاز گچساران بود که برنده این دیدار حساس و نزدیک، طبسی ها بودند و در روز استراحت سپاهان نوین در حالی که پیش از این بازی، در امتیاز ۱۲ با نماینده اصفهان هم امتیاز بودند، با برد ۳۰-۲۹ جایگاه پنجم جدول را از سپاهان نوین ربودند. در پایان هفته پانزدهم از لیگ برتر هندبال مردان رده بندی تیم ها به این ترتیب اعلام شد: ۱- فولاد مبارکه سپاهان اصفهان ۱۴ بازی و ۲۷ امتیاز ۲- نیروی زمینی شهید شاملی کازرون ۱۳ بازی و ۲۳ امتیاز ۳- مس کرمان ۱۳ بازی و ۱۹ امتیاز ۴- گیتی پسند اصفهان ۱۳ بازی و ۱۷ امتیاز ۵- زغال سنگ طبس ۱۳ بازی و ۱۴ امتیاز ۶- نوین سپاهان اصفهان ۱۱ بازی و ۱۲ امتیاز ۷- نفت و گاز گچساران ۱۴ بازی و ۱۰ امتیاز ۸- زاگرس اسلام آباد غرب ۱۳ بازی و ۸ امتیاز ۹- پرواز هوا نیروز اصفهان ۱۴ بازی و ۸ امتیاز ۱۰- پیکان خراسان ۱۳ بازی و ۴ امتیاز ۱۱- رعد پدافند البرز ۱۳ بازی و ۴ امتیاز.

.


بازنشر از : مهر

هندبال

لیگ برتر هندبال

اصفهان