1401\06\01 05:10:08


عکس بامزه‌ای که همسر مسی منتشر کرد

آخرین خبر/ آنتونلا روکوزو، همسر لیونل مسی به تازگی در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام تصویری را از دو پسر بزرگ خود یعنی تیاگو و ماتئو منتشر کرده است. به گزارش فوتبالی، مسی و همسرش آنتونلا در حال حاضر سه پسر با نام های تیاگو، ماتئو و چیرو دارند که

آنتونلا روکوزو، همسر لیونل مسی به تازگی در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام تصویری را از دو پسر بزرگ خود یعنی تیاگو و ماتئو منتشر کرده است.به گزارش فوتبالی، مسی و همسرش آنتونلا در حال حاضر سه پسر با نام های تیاگو، ماتئو و چیرو دارند که تیاگو و ماتئو دو پسر بزرگ تر هستند که در این تصویر آن ها را می بینیم.

همسر لیونل مسی با انتشار تصویری از آن ها در کنار هم که به نظر می رسد درون خانه است، نوشت:" برادران بزرگ" در واقع از نظر همسر مسی پسر های او دیگر بزرگ شده اند و تبدیل به برادرانی بزرگ برای هم شده اند!مسی همواره برای خانواده خود وقت زیادی می گذارد و در بسیاری از تصاویری که از لئو مسی و خانواده اش در شبکه های اجتماعی منتشر می شود می بینیم که در کنار هم هستند. این اتفاق پس از اینکه مسی از بارسلونا به پاریس رفت بیشتر هم شد و در واقع مسی در پاریس بیشتر در کنار خانواده اش بود تا به فضای جدید عادت کنند.ماتئو مسی وقتی کوچک تر بود برای مسی حاشیه هایی درست کرده بود چرا که از لج پدرش طرفداری تیم های رقیب بارسلونا را می کرد!. .


بازنشر از : آخرین خبر