1402\10\11 01:06:28


لژیونر ایرانی رسما رقیب بنزما شد

ورزش 3/سیاوش حق نظری بازیکن ایرانی حاضر در لیگ ازبکستان، راهی نوبهار شد.  باشگاه نوبهار نامانگان به صورت رسمی از جذب سیاوش حق نظری، بازیکن ایرانی باشگاه آلمالیق خبر داد تا این بازیکن همچنان به دوران فوتبال خود در ازبکستان ادامه دهد.

سیاوش حق نظری بازیکن ایرانی حاضر در لیگ ازبکستان، راهی نوبهار شد. باشگاه نوبهار نامانگان به صورت رسمی از جذب سیاوش حق نظری، بازیکن ایرانی باشگاه آلمالیق خبر داد تا این بازیکن همچنان به دوران فوتبال خود در ازبکستان ادامه دهد.باشگاه نوبهار با اعلام این خبر نوشت:سیاوش حق نظری هافبک باتجربه ایرانی با "نوبهار" قرارداد امضا کرد.حق نظری سال 1995 در تهران، پایتخت ایران به دنیا آمد.

وی در دوران فوتبال خود در تیم های پرسپولیس، ملوان، آکادمی OCSC  و او.سی بلوز آمریکا، اسکالا و وولین اوکرانی و آلمالیق سپری کرده است.او همچنین در تیم های ملی زیر 15، 17، زیر 20 سال ایران بازی کرد. بازار این بازیکن ایرانی در فصل گذشته 34 بازی در تمامی رقابت ها انجام داد، 7 گل به ثمر رساند و 5 پاس گل داد.لازم به ذکر است که نوبهار نامانگان که در لیگ قهرمانان آسیا با نساجی همگروه بود، توانست به همراه الهلال از گروه خود صعود کرده و در مرحله یک هشتم نهایی نیز باید به مصاف الاتحاد برود.. .


بازنشر از : آخرین خبر