1401\05\22 22:04:08


لژیونر ایرانی مقابل استانبول‌اسپور بازی می‌کند

ورزش 3/ مدافع ایرانی کایسری‌اسپور از ابتدا در دیدار برابر استانبول اسپور به میدان خواهد رفت. در یکی از مسابقات هفته دوم سوپر لیگ ترکیه، تیم فوتبال کایسری اسپور که سید مجید حسینی و علی کریمی در آن عضویت دارند، از ساعت ۲۰:۴۵ امشب در ورزشگاه کادیر هاس به مصاف تیم استانبول اسپور خواهد رفت.

ورزش 3/ مدافع ایرانی کایسری‌اسپور از ابتدا در دیدار برابر استانبول اسپور به میدان خواهد رفت.
در یکی از مسابقات هفته دوم سوپر لیگ ترکیه، تیم فوتبال کایسری اسپور که سید مجید حسینی و علی کریمی در آن عضویت دارند، از ساعت ۲۰:۴۵ امشب در ورزشگاه کادیر هاس به مصاف تیم استانبول اسپور خواهد رفت.
سید مجید حسینی که هفته گذشته در ترکیب کایسری اسپور مقابل بشیکتاش حضور داشت و ۹۰ دقیقه برای این تیم به میدان رفته بود، در دیدار امروز تیمش برابر استانبول اسپور هم جزو ۱۱ نفر اصلی است.
این مدافع ایرانی در حالی دومین سال حضور در کایسری اسپور را پشت سر می‌گذارد که فصل گذشته ۲۸ بازی در سوپر لیگ ترکیه برای این تیم انجام داد و یک پاس گل به نام خود ثبت کرد.

 
علی کریمی، دیگر بازیکن ایرانی کایسری اسپور که پس از حرف و حدیث‌های زیاد در این تیم ماندنی شد، هفته اول سوپر لیگ ترکیه در ترکیب این تیم مقابل بشیکتاش قرار گرفته بود که در دقیقه ۶۷ با دریافت دو کارت زرد از زمین اخراج شد تا امشب برابر استانبول اسپور غایب باشد.
یاران حسینی و کریمی در نخستین بازی فصل مقابل بشیکتاش با نتیجه یک بر صفر شکست خوردند و امیدوار هستند در مسابقه امروز برابر استانبول اسپور به برتری خانگی برسند.


بازنشر از : آخرین خبر