1401\06\01 11:51:18


محمدرضا پوریا رئیس فدراسیون بدمینتون باقی ماند

مهر/ مجمع فوق‌العاده فدراسیون بدمینتون به ادامه حضور محمدرضا پوریا در این فدراسیون به عنوان رئیس رای داد. مجمع فوق‌العاده فدراسیون بدمینتون امروز سه‌شنبه به ریاست محمد پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش برگزار شد.

مجمع فوق‌العاده فدراسیون بدمینتون به ادامه حضور محمدرضا پوریا در این فدراسیون به عنوان رئیس رای داد.مجمع فوق‌العاده فدراسیون بدمینتون امروز سه‌شنبه به ریاست محمد پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش برگزار شد.در این مجمع که به صورت وبینار و حضوری و با حضور کیکاوس سعیدی به عنوان نماینده کمیته ملی المپیک پیگیری شد، اعضای حاضر به ادامه حضور محمدرضا پوریا به عنوان رئیس رای مثبت دادند.سومین دوره ریاست محمدرضا پوریا در فدراسیون بدمینتون سوم مردادماه به پایان رسید.

برای برگزاری انتخابات این فدراسیون نام نویسی از کاندیداها انجام شده است اما هنوز زمان برگزاری مجمع مشخص نشده است.با ابقای پوریا به عنوان رئیس، یکی از مشکلات برای برگزاری انتخابات کمیته ملی المپیک برطرف شد چراکه با حضور وی به عنوان یک عضو المپیکی، تعداد اعضای المپیکی مجمع کمتر از غیرالمپیکی ها نمی‌شود.در واقع ابقای وی به عنوان رئیس در همین راستا و به منظور برگزاری قطعی انتخابات کمیته ملی المپیک انجام شد.خبرگزاری مهر امروز در گزارشی با عنوان «چرخش مصلحتی در انتخابات کمیته ملی المپیک / باد به پرچم برگزاری وزید» به این موضوع اشاره کرده بود.محمدرضا پوریا یکی از کاندیداهای انتخابات کمیته ملی المپیک هم است. وی کاندیدای هیات اجرایی شده است.قرار است بعد از انتخابات کمیته ملی المپیک، پوریا وارد دوره سرپرستی شود تا انتخابات فدراسیون بدمینتون برگزار شود.ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید خبرهای بیشتر درباره ی محمدرضا پوریافدارسیون بدمینتون ۰ نفر در مورد این مطلب نظر داده اند شما چه فکر می کنید ؟ برای ارسال نظر لطفا از طریق اپلیکیشن آخرین خبر اقدام فرمایید تبلیغات خبرهای پیشنهادی. .


بازنشر از : آخرین خبر